Značka: RRD

Nafukovací paddleboard Air C.O.T.A.N RRD

5 hodnocení
23 900 Kč 25 000 Kč 26 100 Kč 28 100 Kč od 23 900 Kč
Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Zvolte variantu
Pádlo
Velikost RRD
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

After the big success of the C.O.T.A.N. Pro SUP, RRD decided to introduce the new AIR C.O.T.A.N.  A short compact SUP wave board available in this size 8’6’’ x 29.5’’ x 4 ¾ ‘’.

Můžeme doručit do:
8.6.2020 8.6.2020 8.6.2020 8.6.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Vlnové
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 75 Kg, 80 Kg, 85 Kg
Rozměry: 257cm 74cm 12cm
Výtlak: 155 l
? Konstrukce: Dynamový pás
Tlak: 18 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

WAVE

After the big success of the C.O.T.A.N. Pro SUP, RRD decided to introduce the new AIR C.O.T.A.N.  A short compact SUP wave board available in this size 8’6’’ x 29.5’’ x 4 ¾ ‘’. This board is super stable and fast thanks to the wide nose and tail.  Built with a new “Sandwich DYNEEMA Belt” that wraps the whole contour of the board on the deck and bottom as a stringer, the board becomes about 30% stiffer than any conventional inflatable board. The rails of this compact wave inflatable board are multi-layered and feel really solid. Designed for all those who like to travel without having to deal with a rigid carbon / epoxy board the board came in a smart wheeled back pack and is supplied with a double action pump. Underneath, the board has a thruster fins with single US box fin in the middle plus 2 permanent side fins.  We provided more versatility by adding a mast insert on the deck allowing it to convert into a windsurfer.

air cotan nafukovaci rrd obrazek

Technology

SDB (Sandwich Dyneema Belt)

rrd-sup-sdb-technology

Features

  • Sandwich Dyneema belt
  • 70% Double skin construction
  • NEW Soft PVC sharp rail edge on the tail drastically improves grip and glide!
AIR C.O.T.A.N. SIZE (INCH.) SIZE (CMS) FINS VOLUME (LTS)
8’6” 8’6″ x 29.5″x 4 3/4″ 257 x 74 cms Thruster SINGLE FIN 9” SIDE FIN PLASTIC FIN removible 155

 

nafukovaci surf rrd cotan sup karlinsurf s moznosti oplachteni rrd cotan s 3 finami sup karlin

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard