UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Doprava a platba

Doprava zdarma!

Jak vám můžeme zboží doručit a kolik to stojí?

Při objednávce nad 5 000Kč Vám zboží doručime ZDARMA až před Váš dům.

Zásilky jsou doručovány kurýrní službou České pošty a také společnosti TopTrans .

Možnosti a ceny platby

Hotově při osobním odběru na naší prodejně v Praze ZDARMA
banky pobliz OPRAVIT  
Bankovním převodem předem ZDARMA
 

Objednávky do 24 hodin

  • Zboží expedujeme obvykle do 24 hodin od doby podání objednávky.
  • Objednávky podané mimo pracovní dny (sobota, neděle, svátky) jsou odesílány první pracovní den následující po dni podání objednávky.

 

Kdy jsou zásilky doručovány ?

Kurýři České pošty doručují zásilky v pracovních dnech, nejčastěji v době od 8:00 do 18:00. Vše záleží na místě dodání, počasí i na samotném dopravci.

 

Jak Vás informuje kurýr před doručením zásilky?

Ve většině případů kurýři volají adresátům předem, ale nemůžeme Vám to zaručit - kurýr není povinen takto postupovat. Každý zákazník obdrží v den doručení SMS s informací o číslu zásilky a telefonním číslem na doručující depo.

Co když se zásilka opozdí?

Nejjednodušší je kontaktovat dopravce na kontaktech uvedených níže:
Výdej zásilek na pobočkách: po - pá 10:00 - 19:00

POZOR! Před převzetím zásilku zkontrolujte. V případě poškození během přepravy sepište s kurýrem zápis o poškození a kontaktujte naše Zákaznické centrum.

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard