Windsup nafukovací paddleboard s plachtou

V balení najdete nafukovací paddleboard, který je velmi lehký a kompaktní, takže nezabere příliš místa v autě. Kromě toho dostanete také trojdílné skládací pádlo dle vašeho výběru, vysokotlakou pumpu s manometrem, transportní batoh, 2x odnímatelné plastové středové a zadní flosny, opravnou sadu, plachtu, ráhno, stěžeň, vytahovací provaz, patku na stěžeň a kloub kardanový (případně - pokud je součástí daného setu).

Tyto paddleboardy je určený pro širokou škálu uživatelů. Jsou navrženy tak, aby byl stabilní a snadno ovladatelný i při větších rychlostech. Kromě toho je plachtový set navržen tak, aby byl snadno sestavitelný a přenositelný, takže se s ním snadno pohybujete, kamkoliv chcete. Díky jeho kompaktnosti můžete vždy snadno najít vhodné místo pro jeho uložení a snadno jej převážet tam, kde budete chtít pádlovat nebo windsurfingovat s plachtou.

9 položek celkem
peak ws plactha ascan rig nafukovaci paddleboard s oplachtenim sup karlin
Akce
–10 %
od 18 700 Kč

Nafukovací paddleboard F2 model Peak Ws s opachtěním Ascan Pro rigg 1.5-5.0 m2 pro děti, juniory a dospělé jezdce + kompletní příslušenství! Plachty jsou velmi lehká, takže je snadno mohou vytahovat z vody a jezdit s nimi také ženy. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu.

5535/2
Neon 1 Windsup 2022 web alu paddle small
Akce
–27 %
od 22 900 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10'5" s opachtěním Exocet X.O Sails Commando 5.5 m² pro dospělého jezdce + příslušenství! Plachta je velmi lehká, takže ji mohou vytahovat z vody a jezdit s ní také ženy. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu. 

+ další
5148/HLI2
Neon 1 Windsup 2022 set s Ascan Pro rigg 5.0
Akce
–20 %
od 20 560 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10´5 s opachtěním Ascan Pro rigg 1.5-5.0 m2 pro děti, juniory a dospělé jezdce + kompletní příslušenství! Plachty jsou velmi lehká, takže je snadno mohou vytahovat z vody a jezdit s nimi také ženy. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu.

5511/2
Neon 1 Windsup 2022 set s Kina Air rigg S
Akce
–20 %
22 690 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10´5 s nafukovacím opachtěním Kona Air Rigg 2.2 m2 pro děti a juniory + kompletní příslušenství! Plachta je extrémě lehká, takže ji snadno mohou vytahovat z vody. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu.

+ další
5151/HLI
komplet stx neon x3 windsup sup karlin oplachteni a komponenty
Akce
–15 %
od 31 620 Kč

Oplachtitelný paddleboard od značky Neon + plachta STX oplachtění.

2931/3/HLI
nafukovaci paddleboard evo rrd + commando xo sails paddleboardy karli (1)
Akce
–28 %
od 23 200 Kč

Lehký a kvalitní oplachtitelný nafukovací paddleboard od RRD s dvěma komorami (hlavní a záchrannou), odnímatelným kastlíkem uprostřed a velkou středovou finou v setu s oplachtěním Exocet X.O Sails Commando 5.5 m2 pro dospělého jezdce + příslušenství! Plachta je velmi lehká, takže ji mohou vytahovat z vody a jezdit s ní také ženy. V jednoduchosti je krása. Univerzální a rodinný set s veškerým příslušenstvím. Vhodný pro každého člena rodiny.

+ další
4081/HLI
nafukovaci paddleboard evo rrd + plachta nafukovaci kona 2.2
Akce
–25 %
od 24 100 Kč

Lehký a kvalitní oplachtitelný nafukovací paddleboard od RRD s dvěma komorami (hlavní a záchrannou), odnímatelným kastíkem uprostřed a velkou středovou finou v setu s oplachtěním s nafukovací revoluční dětskou nebo juniorskou plachtou pro windsurfing. Součástí setu je veškeré příslušenství. 

+ další
4090/HLI
Neon X1 2022 Windsup blue s STX oplachtěním
Akce
–25 %
od 26 850 Kč

Oplachtitelný paddleboard od značky Neon + plachta STX pro juniorská 

3916/3/HLI
nafukovaci stx plovak + plachta stx skladaci evolve (1)
Akce + Dárek zdarma
–7 %
31 900 Kč

WS 250 tento plovák je vhodný především pro začátečníky a mírně pokročilé, které nebaví výtlačná jizda a chtějí poznat opravdovou krásu windsurfingu - Skluz. Evolve super skladné kompletní oplachtění vhodné pro SUP a rekreační windsurfing. Pětidílný stěžeň a skládací ráhno umožňuje vměstnat vše do jednoho malého bagu (105x35x16 cm) a definitivně tak vyřešit přepravní problémy.

+ další
5508/4.8

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.