Windsup nafukovací paddleboard s plachtou

V balení najdete nafukovací paddleboard, který je velmi lehký a kompaktní, takže nezabere příliš místa v autě. Kromě toho dostanete také trojdílné skládací pádlo dle vašeho výběru, vysokotlakou pumpu s manometrem, transportní batoh, 2x odnímatelné plastové středové a zadní flosny, opravnou sadu, plachtu, ráhno, stěžeň, vytahovací provaz, patku na stěžeň a kloub kardanový (případně - pokud je součástí daného setu).

Tyto paddleboardy je určený pro širokou škálu uživatelů. Jsou navrženy tak, aby byl stabilní a snadno ovladatelný i při větších rychlostech. Kromě toho je plachtový set navržen tak, aby byl snadno sestavitelný a přenositelný, takže se s ním snadno pohybujete, kamkoliv chcete. Díky jeho kompaktnosti můžete vždy snadno najít vhodné místo pro jeho uložení a snadno jej převážet tam, kde budete chtít pádlovat nebo windsurfingovat s plachtou.

11 položek celkem
Neon 1 Windsup 2022 web alu paddle small
Akce
–27 %
od 22 900 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10'5" s opachtěním Exocet X.O Sails Commando 5.5 m² pro dospělého jezdce + příslušenství! Plachta je velmi lehká, takže ji mohou vytahovat z vody a jezdit s ní také ženy. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu. 

+ další
5148/HLI2
Neon 1 Windsup 2022 set s Ascan Pro rigg 5.0
Akce
–20 %
od 20 240 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10´5 s opachtěním Ascan Pro rigg 1.5-5.0 m2 pro děti, juniory a dospělé jezdce + kompletní příslušenství! Plachty jsou velmi lehká, takže je snadno mohou vytahovat z vody a jezdit s nimi také ženy. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu.

5511/1
Neon 1 Windsup 2022 set s Kina Air rigg S
Akce
–20 %
22 690 Kč

Nafukovací paddleboard Neon 1 Windsup 10´5 s nafukovacím opachtěním Kona Air Rigg 2.2 m2 pro děti a juniory + kompletní příslušenství! Plachta je extrémě lehká, takže ji snadno mohou vytahovat z vody. Univerzální set s veškerým příslušenstvím jak pro pádlování tak pro pro začátečníky a mírně pokročilé na windsurfingu.

+ další
5151/HLI
nafukovaci paddleboard evo rrd + commando xo sails paddleboardy karli (1)
Akce
–28 %
od 23 200 Kč

Lehký a kvalitní oplachtitelný nafukovací paddleboard od RRD s dvěma komorami (hlavní a záchrannou), odnímatelným kastlíkem uprostřed a velkou středovou finou v setu s oplachtěním Exocet X.O Sails Commando 5.5 m2 pro dospělého jezdce + příslušenství! Plachta je velmi lehká, takže ji mohou vytahovat z vody a jezdit s ní také ženy. V jednoduchosti je krása. Univerzální a rodinný set s veškerým příslušenstvím. Vhodný pro každého člena rodiny.

+ další
4081/HLI
nafukovaci paddleboard evo rrd + plachta nafukovaci kona 2.2
Akce
–25 %
od 24 100 Kč

Lehký a kvalitní oplachtitelný nafukovací paddleboard od RRD s dvěma komorami (hlavní a záchrannou), odnímatelným kastíkem uprostřed a velkou středovou finou v setu s oplachtěním s nafukovací revoluční dětskou nebo juniorskou plachtou pro windsurfing. Součástí setu je veškeré příslušenství. 

+ další
4090/HLI
W1 Nafukovací plovák Neon +  Oplachtění X.O. Sails Commando
Akce
–20 %
od 27 500 Kč

Tato plachta je skvělou volbou pro windsurfingové plováky Neon W1 a W2. Tyto plováky jsou univerzální a ideální pro začátečníky. Navíc jsou vhodné i pro jezdce s vyšší hmotností. Společně s plachtou Exocet získáte výkonnou a snadno ovladatelnou kombinaci, která vám umožní plně si užít windsurfingové zážitky.

+ další
5930/5.5
super ride es (18)
Akce
–9 %
od 27 200 Kč

Neon W1 nebo W2 a Ascan plachta jsou ideální volbou pro mladé windsurfisty, kteří hledají kvalitní oplachtění s vynikajícím výkonem a odolností. S těmito inovativními produkty se můžete spolehnout na skvělý zážitek při windsurfingu.

+ další
5921/2.5
Nafukovací plovák Neon + Plachta Mistral w1 plovak
Akce
–29 %
od 32 900 Kč

Mistral plachta o velikosti 6.0m2 je vybavena 3-dílným nastavitelným stěžněm, moderně tvarovaným ráhnem a nabízí následující vlastnosti: pevnější konstrukce, zahrnující stěžeň o průměru 29 mm a vyšší podíl uhlíku pro zlepšenou tuhost a výkon. Tato sada je univerzální a ideální pro začátečníky, stejně jako pro těžší jezdce. Neon plováky zaručují snadný nástup do skluzu a vysokou stabilitu. S tímto kompletním setem se naučíte windsurfing a dosáhnete maximálního potenciálu na vodě.

+ další
5927/6.5
Nafukovací plovák Neon + Plachta RRD Easy Rider W1
Akce
–20 %
od 29 600 Kč

Představujeme vám skvělou kombinaci windsurfingového vybavení pro začátečníky i pokročilé. Plachta RRD Easy Rider a plováky Neon W1 a W2. Easy Rider plachta nabízí jednoduché použití a maximální komfort, zatímco Neon plováky zaručují snadný nástup do skluzu a vysokou stabilitu. S tímto kompletním setem se naučíte windsurfing a dosáhnete maximálního potenciálu na vodě.

5924/3.5
Nafukovací plovák Neon + Oplachtění STX PowerHD Dacron W1
Akce
–18 %
od 28 900 Kč

Představujeme vám skvělou kombinaci windsurfingového vybavení pro začátečníky i pokročilé. Lehká plachta PROLIMIT STX vyrobena z velmi pevného materiálu Dacron. PowerHD plachta nabízí jednoduché použití a maximální komfort, zatímco Neon plováky zaručují snadný nástup do skluzu a vysokou stabilitu. S tímto kompletním setem se naučíte windsurfing a dosáhnete maximálního potenciálu na vodě.

+ další
5936/4.0
W1 Nafukovací plovák Neon + Skládací komplet s plachtou RRD Sup Sail
Akce
–20 %
od 33 400 Kč

Vítejte ve světě vodních sportů poháněných větrem! Přinášíme vám revoluční změnu s kompaktním oplachtěním, které se vejde do nejmenší možné tašky. Sada plováků Neon W1 nebo W2 je nejjednodušším způsobem, jak začít s windsurfingem. Stačí si vzít dva batohy a můžete se bavit kdekoliv.

+ další
5933/3.5

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.