UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Vracení a reklamace zboží


Dobrý den!

Nejspíše jste narazili na místo, které nikdo z nás nemá rád a to do reklamace.

I přesto, že naše produkty jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu, se i u nás sem tam nějaká ta reklamace vyskytne.

Ale i tady budeme odlišní, protože u nás forma reklamace funguje úplně jinak.

Žádné zbytečné formality, žádné dlouhé čekaní na to než Vám výrobek vrátí zpět a žádné problémy, které zná asi každý z nás.

U nás není žádné reklamační oddělení, které přezkoumává zda-li si za vadu můžete sami! U nás se tyto problémy řeší individuálně a to do té doby, dokud zákazník není maximálně spokojen!

U nás bereme reklamaci hlavně jako reklamu a snažíme se je všechny řešit na 200%, a proto si můžeme dovolit Vám nabídnout libovolný produkt zdarma do 1500,- pokud Vaši hračku, kterou jste si u nás zakoupili nebudete mít zpátky do 14 dnů doma!


 Je pro Vás snažší přijít osobně? Nezáleží na tom, jestli jste nakoupil online nebo offline, protože zboží můžete reklamovat na naší prodejně. Formulář si připravovat nemusíte, o vše se  postarame osobně na místě u nás v obchodě.
Team Karlín

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard