Značka: Exocet

Nafukovací paddleboard Exocet Discovery 9'8 - komplet s pádlem

2 hodnocení
14 100 Kč 14 900 Kč 15 700 Kč 16 900 Kč od 14 100 Kč 24 000 Kč Sleva 41 % Sleva 38 % Sleva 35 % Sleva 30 % Sleva až 41 %
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Druh pádla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Atraktivní, stylový, lehký, univerzální a oplachtitelný. Tyto slova vystihují paddleboard EXOCET Discovery vyráběný ve dvou barevných variantách.

Můžeme doručit do:
5.8.2020 5.8.2020 5.8.2020 5.8.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Dámské
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 110 Kg
? Rozměry: 295cm 80cm 15cm
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
? Přednosti: Wind-Sup
Finy: 1x odnímatelná US box fina
Váha: 8.5 kg

PADDLEBOARD - WINDSURFING - KAJAK

Exocet Discovery
Univerzální paddleboard je nafukovací multi-funkční vodní nástroj - paddleboard, windsurfboard a kajak v jednom.
Ideální pro všechny, kteří chtějí zažít své první okamžiky na paddleboardu s rodinou či kamarády a nebo se snaží zachytit své první malé vlny.

Jízda po rovné hladině? 
Žádný problém. Díky dostatečnému výtlaku, pevnosti a dvouvrstvé konstrukce se zesíleným dnem můžete s tímto paddleboardem buď blbnout s dětmi u břehu a nebo vyrazit poznávat krajinu klidně až 20 km od břehu.

Jízda na moři či dokonce na vlnách?
Dlouho trvalo než francouzký výrobce EXOCET vydal tento model a to jen z jediného důvodu. Chtěl, aby tento paddleboard byl co nejuniverzálnější a proto vymyslel tvar, se kterým bude možno jezdit absolutně kdekoliv, jako třeba na moři či dokonce na menších vlnkách. Jeho tvar je lehce zkrácený oproti standardním paddleboardům, má zvýšenou přední špičku a mírně zvýšenou záď. Díky tomu paddleboard krásně točí, je obratný a dá se s ním zkoušet chytat vlnky od těch nejmenších až po ty větší.  

Paddleboard, Windsurfing, Kajak?
Chcete si zajezdit na klasickým paddleboardu? Chcete si na paddleboard připevnit sedačku, udělat z něj regulérní kajak a ulehčit si tím pár kilometrů? A nebo dokonce si připevnit windsurfingovou plachtu a nechát se vanout větrem, který fouká do plachty?

 

Nadherá :)

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard