Značka: DvSport

rodinný komplet nafukovacích paddleboardů DvSport Sunshine + Drifter

Neohodnoceno
18 890 Kč 28 400 Kč Sleva 33 %

Nafukovací paddleboardy od značky DvSport - Sunshine nově v technologii MSL - vhodný pro začátečníky a středně pokročilé plus Drifter vyráběný technologií Double Layer, vhodný pro lehčí jezdce do 75kg, dámy nebo děti. 
Paddleboardy se v
yznačují vysokou ovladatelností, komfortem, kvalitou zpracování a trvanlivostí.

Kategorie: All Round / Univerzální
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 75 + 120 Kg
? Rozměry: 305+275 cm x 81+76 cm x 12+10 cm
Výtlak: 240 + 165 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL) + Double Layer
Tlak: 15 PSI
Finy: 2x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

DVSPORTlogo2018DvSport Sunshine 10’ - Jeden ze dvou nejstabilnějších allround paddleboardů v řadě DVSport


Španělský výrobce DvSportnafukovaci paddleboard sunshine
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Sunshine
Díky široké platformě, což ocení právě začínající jezdci, s ním lze také cvičit fitness. Nosnost 120Kg Univerzální paddleboard pro jednotlivce nebo rodinu. Vhodný jak na klidnou stojatou vodu, tak na moře. Špičatá příď a useknutá záď naopak zajišťují paddleboardu zvýšenou rychlost, takže se na něm nebudete nikdy nudit, ani když se zlepšíte, a začnete závodit s ostatními.

Konstrukce: (MSL) – „fusion technology“
Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Jedná se o dvě vrstvy PVC, které jsou nalisovány za tepla (namísto lepení lepidlem). Díky tomuto postupu se ušetří cca 20% váhy paddleboardu. Jedná se o velmi pevnou konstrukci a podélná tuhost je dokonce vyšší než u klasického Double Layer. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) a přitom jsou podobně odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je nově pro rok 2019 vyráběn právě touto technologií.

parametry dv sport sunshine nafukovaci paddleboard

DVSPORTlogo2018

DVSPORT DRIFTER 9'6" Jeho největší předností je ovladatelnost a komfort. 


 01drifter

Drifter°
Je perfektní board jak pro začátečníky tak pro jezdce, kteří chtějí chytat své první vlnky.Jeho krátký tvar zajišťuje maximální hravost a zábavu s paddleboardem. Výborně točí a díky jeho šířce se na něm komfortně stojí. Díky jeho velikosti 9´6"(290 cm) x 30" (75 cm) můžete chytat své první malé vlny a vyzkoušet si tak další možnosti co paddleboarding přináší.Na špičce paddleboardu jsou natahovací popruhy vhodné pro upevnění batohu, svačinky a čehokoliv dalšího. Dvě vrstvy PVC a protiskluzový, velmi pohodlný pad zajišťuje stabilitu prkna.

3 flosny (kormidla)
Na zadní straně ve spodní části paddleboardu jsou umístěny 3 flosny ty slouží k tomu, aby paddleboard jel snadněji rovně a nemuseli jste tak přehazovat pádlo ze strany na stranu při každém pohybu vpřed. DRIFTERcompleto-1Další výhodu neleznete při sjíždění větších řek či menších říček, kde si nejste jisti zda máte pod sebou dostatek vody. Prostřední (největší) flosnu prostě vymontujete a spokojeně si můžete pokračovat v jízdě pouze s dvěma bočníma. Paddleboard díky nim jede stále dostatečně rovně a nemusíte se bát, že s prostřední flosnou někde zavadíte a přijdete o ní.

Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

nafukovaci paddleboard dvsport drifter komplet s padlem obr 1

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák DV Sport Sunshine 10’ x 32″
  • Plovák DV Sport Drifter 9’6″ x 30″
  • 2 x trojdílné skládací pádlo DvSport
  • 2 x odnímatelná plastová flosna
  • 2 x transportní batoh
  • 2 x vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • 2 x opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu Sunshine také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard