UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: DvSport

Jarní rodinný komplet nafukovacích paddleboardů DvSport!

1 hodnocení
18 490 Kč 28 400 Kč Sleva 35 %

Univerzální nafukovací paddleboardy od značky DvSport. Jeden větší a jeden menší. Sunshine v technologii MSL, nosnost 120KG! Drifter vyráběn v technologii Double Layer, vhodný pro lehčí jezdce do 75kg, dámy nebo děti.Kategorie: All Round / Univerzální
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 75 + 120 Kg
? Rozměry: 305+275 cm x 81+76 cm x 12+10 cm
Výtlak: 240 + 165 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL) + Double Layer
Tlak: 15 PSI
Finy: 2x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

DvSport Sunshine 10’ - Jeden ze dvou nejstabilnějších allround paddleboardů v řadě DVSport
Univerzální paddleboard s nosností 120kg je vhodný pro každého člena rodiny. Díky široké platformě, což ocení začínající jezdci, je paddleboard dostatečně stabilní a to i na rozvlněné moře.
 Špičatá příď a useknutá záď naopak zajišťují paddleboardu zvýšenou rychlost, to oceníte až se na paddleboardu rozjezdíte a budete chtít jezdit rychle.

Výborná kvalita zpracování společně s technologíí MSL vám zajstí nízkou váhu a dlouholetou trvanlivost.

Španělský výrobce DvSportnafukovaci paddleboard sunshine
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

 

Konstrukce: (MSL) – „fusion technology“
Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Jedná se o dvě vrstvy PVC, které jsou nalisovány za tepla (namísto lepení lepidlem). Díky tomuto postupu se ušetří cca 20% váhy paddleboardu. Jedná se o velmi pevnou konstrukci a podélná tuhost je dokonce vyšší než u klasického Double Layer. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) a přitom jsou podobně odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. 

parametry dv sport sunshine nafukovaci paddleboard

DVSPORTlogo2018

DVSPORT DRIFTER 9'6" Jeho největší předností je ovladatelnost a komfort. 


 01drifter

Drifter°
Je perfektní board, jak pro začátečníky, tak pro jezdce, kteří chtějí chytat své první vlnky. Paddleboard často volí rodiny pro své dámy nebo děti.

Jeho krátký tvar 9.6 stop (290cm) x 30 palců(75cm) zajišťuje maximální hravost a zábavu s paddleboardem. Výborně točí a díky jeho šířce se na něm i komfortně stojí. Na špičce paddleboardu jsou natahovací popruhy vhodné pro upevnění batohu, svačinky a čehokoliv dalšího.

Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

3 flosny (kormidla)
Na zadní straně ve spodní části paddleboardu jsou umístěny 3 flosny ty slouží k tomu, aby paddleboard jel snadněji rovně a nemuseli jste tak přehazovat pádlo ze strany na stranu při každém pohybu vpřed. Další výhodu neleznete při sjíždění větších řek či menších říček, kde si nejste jisti zda máte pod sebou dostatek vody. Prostřední (největší) flosnu prostě vymontujete a spokojeně si můžete pokračovat v jízdě pouze s dvěma bočníma. Paddleboard díky nim jede stále dostatečně rovně a nemusíte se bát, že s prostřední flosnou někde zavadíte a přijdete o ní.

Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

nafukovaci paddleboard dvsport drifter komplet s padlem obr 1

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák DV Sport Sunshine 10’ x 32″
  • Plovák DV Sport Drifter 9’6″ x 30″
  • 2 x trojdílné skládací pádlo DvSport
  • 2 x odnímatelná plastová flosna
  • 2 x transportní batoh
  • 2 x vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • 2 x opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu Sunshine také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard