Letní hit Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
Značka: DvSport

Nafukovací paddleboard DvSport Sunshine Karlín 10"x32"x5" - komplet s pádlem

53 hodnocení
13 900 Kč 15 200 Kč 17 000 Kč od 13 900 Kč 14 900 Kč 15 900 Kč od 14 900 Kč Sleva 7 % Sleva 4 % - Sleva až 7 %
Vyprodáno (1 ks) Vyprodáno (1 ks) Vyprodáno (1 ks) Zvolte variantu
Druh pádla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nafukovací paddleboard Sunshine od značky DvSport s exkluzivním designem Karlin a nově MSL technologií! Vhodný pro začátečníky a středně pokročilé.

Můžeme doručit do:
5.8.2020 5.8.2020 5.8.2020 Zvolte variantu
Kategorie: All Round / Univerzální
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 305cm x 81cm x 12cm
Výtlak: 240 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

DVSPORTlogo2018DvSport Sunshine 10’ - Jeden ze dvou nejstabilnějších allround paddleboardů v řadě DVSport


Španělský výrobce DvSportnafukovaci paddleboard sunshine
Vyznačuje se nejen jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémně pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Sunshine
Díky široké platformě, což ocení právě začínající jezdci, s ním lze také cvičit fitness. Nosnost 120Kg z něj činí univerzální paddleboard pro jednotlivce nebo rodinu. Vhodný jak na klidnou stojatou vodu, tak na moře. Špičatá příď a useknutá záď zajišťují paddleboardu zvýšenou rychlost, takže se na něm nebudete nikdy nudit, ani když se zlepšíte a začnete závodit s ostatními.

Konstrukce: (MSL) – „fusion technology“
Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Jedná se o dvě vrstvy PVC, které jsou nalisovány za tepla (namísto lepení lepidlem). Díky tomuto postupu se ušetří cca 20% váhy paddleboardu. Jedná se o velmi pevnou konstrukci a podélná tuhost je dokonce vyšší než u klasického Double Layer. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) a přitom jsou podobně odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je nově pro rok 2019 vyráběn právě touto technologií.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák DV Sport Sunshine 10’ x 32″ x 5″
  • trojdílné skládací pádlo DvSport
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko (díky kovovým úchytům na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

parametry dv sport sunshine nafukovaci paddleboard

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard