Akce Novinka Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací dvoukomorový paddleboard ZRAY F4 Touring WS 12´ - komplet s pádlem

Neohodnoceno
17 790 Kč 17 990 Kč Sleva 1 %
MÁME SKLADEM (1 ks)

Paddleboard ZRAY F4 FURY TOURING 12'0 - novinka 2021. Nafukovací paddleboard, windsurfing i kajak pro začínající i lehce pokročilé jezdce. Disponuje dvěma komorami, které dodávají plováku větší tvrdost a zároveň přispívají k větší bezpečnosti. 

Jedná se o univerzální Touringový plovák s ambiciózní špičkou, která skvělě prostupuje vodou. Šířka 84 cm dodává plováku velkou stabilitu. ZRAY FURY EPIC 12'0 je vynikající pro zájemce o výuku windsurfingu. Lze s ním bez obav vyrazit i na mírně zvlněnou hladinu. Maximální zatížení 154kg. K plováku lze připojit kajakovou sedačku se čtyřmi popruhy. Plovák je vyroben MSL FUSION technologií.

Kategorie: Touring / Na delší trasy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 150 Kg
? Rozměry: 365cm 84cm 15cm
Výtlak: 281 l
? Konstrukce: MSL - FUSION
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY F4 TOURER DUAL WS + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY

Zray Fury Dual

Paddleboard je univerzální SUP plovák určený především pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Je vynikající též na delší vyjíždky. Díky dvěma přídavným flosnám totiž nejenom drží perfektně směr, ale je můžete s ním jet také na řece, kde není dost vody. Zray Fury má tloušťku 6" (15 cm), šířku 32" (81 cm) a délku 11'6"(350 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 281 litrů, váha 10,0 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: (MSL "FUSION")
Lehčí a zároveň pevnější konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které jsou k sobě zalisované za tepla a vznikne tak jedna vrstva. Tato technologie jednoduše umožnila se pevností přiblížit klasickým dvojvrstvým paddleboardům, zatímco lehkostí jednovrstevným. Jedná se o druhou nejvyšší technologii dostupnou dnes pro výrobu paddleboardů.

Double chamber 

Dvojkomorový paddleboard je sice o něco těžší, ale dodává o 30% tužší pocit při nafouknutí a větší bezpečí speciálně pro vyjížďky na otevřené moře nebo při jízdě na chladnější vodě v případě, že by se jedna komora vyfoukla. 

Nafouknutí

Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 15 PSI. 
Finy (flosna) a zbytek
Tento paddleboard má vzadu dvě menší finy + jednu větší pro maximální stabilitu a rovnou jízdu. Pro použití jako windsurfingového plováku je možné přidělat ještě jednu dodatečnou středovou finu. Plovák tak bude lépe stoupat proti větru.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY F4 Touring Dual 12'"x33"x6"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • dvě odnímatelné plastová flosny a dvě menší po stranách
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 25 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

 

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard