Akce Podzimní hit Sleva Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY E9 Evasion 9'0''x30''x5'' orange - komplet s pádlem

14 hodnocení
7 199 Kč 7 999 Kč Sleva 10 %
MÁME SKLADEM (2 ks)

Univerzální paddleboard Zray E-9 je allroundový nafukovací paddleboard, který je vhodný zejména pro lehčí jezdce, co hledají plovák o menší výtlaku a nízké váze. Pevný a stabilní tvar nabízí možnost pohodlné jízdy pro jezdce všech úrovní, kratší tvar umoňuje snadnou manévrovatelnost. Je dodáván včetně 3 dílného pádla Zray.

 

Kategorie: Dětské
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.8 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 80 Kg
? Rozměry: 275cm 76cm 12cm
Výtlak: 194 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY E9 + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY přináší na trh UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARD, který nese název E9.

Zray E9zray-iSUP-strong_tested_pass

Tento paddleboard si získal úspěch jako univerzální paddleboard pro začínající lehké jezdce do 80 kg.Zray E9 je použitelný pro nejrůznější vodní podmínky. Je velmi stabilní, snadno manévrovatelný a má velmi dobrou skluzovou charakteristiku. Paddleboard má tloušťku 5" (12 cm), šířku 30" (76 cm) a délku 9' (275 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 200 litrů, váha 9,8 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboardy ZRAY jsou vyráběny jednovrstvou Military Grade drop stitch technologií, která zajišťuje větší tuhost plováku. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY E9 9'0" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard