UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Doprava zdarma
Značka: F2

Nafukovací paddleboard F2 Sunset 11'5''x32''x6" - komplet s pádlem

2 hodnocení
17 500 Kč
MÁME SKLADEM (1 ks)

Dámský univerzální nafukovací paddleboard od značky F2, pádlo a dalši přislušenství v ceně !

Kategorie: Dámské
Hmotnost: 10 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 350cm 81cm 15cm
Výtlak: 320 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

PADDLEBOARD F2 SUNSET

Sunset - Paddleboard pro ženy 
Nízká hmotnost, skvělý design a výborná manévrovatelnost.. Plovák má tloušťku 5", šířku 31" a délku 11', má výtlak 320 litrů, váhu 10 kg ideální pro dámy (do 120 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku, nadstandardní šířce a tvaru vhodnému i pro jízdu ve vlnách výbornou stabilitu a manévrovatelnost. Vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 12-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá
Tlak paddleboardů 
15 PSI (maximum tlak 18 PSI)

Konstrukce (SL - "Single layer") 

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Co se nachází v kompletu:

    • paddleboard Sunset 11"
    • carbonové pádlo
    • transportní bágl
    • vysokotlaká pumpa
    • opravná sada

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard