Akce Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard Zray X3 X-Rider Epic 12'0 - komplet s pádlem plus Neon Dry bag

7 hodnocení
12 790 Kč
Vyprodáno

Nafukovací paddleboard Zray X-rider Epic 12' model 2021 je ideálním rodinným paddleboardem s nosností 162 kg díky vysokému objemu 324 litrů. Univerzální použití, vysoká stabilita a nosnost. Komplet se dodává s 3-dilným Alu pádlem, Neon dry bagem 25 litrů, batohem, zadní ploutvičkou a pumpou. Paddleboard zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 9.6 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 162 Kg
? Rozměry: 365cm 81cm 15cm
Výtlak: 324 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X3 + PÁDLO ZRAY 

+ NEON DRY BAG 25 LITRŮ

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray X3

Nafukovací paddleboard Zray X-RIDER X3 EPIC 12' Vám díky své délce 12" (365 cm) a šířce 81" (81 cm) umožní rychle vzít rychlost do svých vlastních rukou. V kombinaci s výškou 15 cm má vysoký objem 324 litrů. Je vhodný pro delší jízdy jak pro rodiny s dětmi, tk pro jakkoliv těžké jezdce díky nosnosti 162 kg! Budou z něho velmi nadšení také ti, kteří chtějí jezdit na ve dvojici nebo s domácím zvířetem. 

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Batoh Neon Dry 

Batoh Neon Dry je velmi odolný a zcela vodotěsný. Vzadu má průhled, takže uvidíte co je uvnitř i z venku. Má dva odnímatelné popruhy.  Bezpečná ochrana při extrémních podmínkách. Batoh Neon Dry je pro všechny vodní sporty a další outdoorové aktivity skvělou volbou! Praktické a snadno použitelné zavírání rolováním. Dry bag Neon má objem 25 litrů, je vyroben z PVC.  

 • vodotěsný
 • 25 litrů
 • odnímatelné popruhy na nošení na zádech
 • praktický průhled na zadní stěně umožňující pohled dovnitř
 • zavírání rolováním
 • vyrobeno z extra odolného PVC
technologie x1 nafukovaci paddleboard

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardu pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardu.

Dominujte ve vodě!

Rozměry -365x82x15cm- nabízejí velký kontaktní povrch desky s vodou. Tato deska je pevnější a stabilnější a zaručuje potěšení a výkon na všech vodních plochách.

Zray X3 model 2021 deck www.paddleboardy.cz
47069-418-1800

Možnost upevnění kajakové sedačky

Nerezová oka pro její upevnění.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray ve vzoru kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Zvýšená zadní část na "Kick pad" vám nabídne zvýšenou oporu pro rychlejší změny směru jizdy.

Kopie č. - RRD Epic X3 deck
Kopie č.(2) - RRD Epic X3 deck

Guma pro umístění nepromokavého vaku nebo oblečení

Na přední stranu paddleboardu připavníte vodotěsný vak s jídlem, pitím, oblečením a vším, co si potřebujete vzít s sebou na vodu!

 

 

Co se nachází v kompletu:

 • Plovák ZRAY X3 12"x32"x6"
 • Neon Dry bag 25 litrů
 • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
 • odnímatelná plastová flosna
 • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
 • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
 • ventil adaptér k nafukování plováku auto kompresorem
 • opravná sada ZRAY

 

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard