Akce Podzimní hit Sleva Doprava zdarma
Značka: Zray

nafukovací paddleboard ZRAY E11 - 11'0''x32''x5'' - komplet s dvěmi kvalitními pádly, Neon Dry bag

7 hodnocení
9 690 Kč 11 170 Kč Sleva 13 %
MÁME SKLADEM (2 ks)

Stabilní allroundový nafukovací paddleboard ZRAY E11 můžete využít jako klasický stand-up paddleboard, je však již připravený také pro přidělání kajakové sedačky. Paddleboard dodáváme s dvěmi kvaltnějšími pádly a Neon Dry bagem 15 litrů. S veškerým příslušenstvím vše zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 120 Kg

Kategorie: All Round / Univerzální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.7 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 335cm 81cm 13cm
Výtlak: 255 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY E11

+ KAJAKOVÁ SEDAČKA + 4 DÍLNÉ PÁDLO ZRAY 

+ NEON DRY BAG 15 LITRŮ

Jeden z největších výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY
přináší na trh UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARD, který nese název E11.

 

Zray E11
Tento paddleboard si získal nejprve úspěch v menší velikosti E10, kde byla doporučená váha jezdce 80 kg. Již druhým rokem ale ZRAY nabízí variantu E11 s nosnosti až 120 kg, použitelný pro nejrůznější vodní podmínky. Díky své snížené výšce je velmi stabilní a snadno manévrovatelný. Zůstala zachována velmi dobrá skluzová charakteristika. Zray E11 má tloušťku 5" (13 cm), šířku 32" (81 cm) a délku 11" (335 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 255 litrů, váha 10,8 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.
Konstrukce: (SL - "Single layer")
Paddleboardy ZRAY jsou vyráběny jednovrstvou Military Grade drop stitch technologií, která zajišťuje větší tuhost plováku. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
Nafouknutí
Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
ZRAY SPORTS
Je jeden z největších výrobců nafukovacích paddleboardů v Číně s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Batoh Neon Dry

je velmi odolný a zcela vodotěsný. Vzadu má průhled, takže uvidíte co je uvnitř i z venku. Má dva odnímatelné popruhy.  Bezpečná ochrana při extrémních podmínkách. Batoh Neon Dry je pro všechny vodní sporty a další outdoorové aktivity skvělou volbou! Praktické a snadno použitelné zavírání rolováním. Dry bag Neon má objem 15 litrů, je vyroben z PVC.  

 • vodotěsný
 • 15 litrů
 • odnímatelné popruhy na nošení na zádech
 • praktický průhled na zadní stěně umožňující pohled dovnitř
 • zavírání rolováním
 • vyrobeno z extra odolného PVC

E11 nafukovaci paddleboard paddleboardy karli zray

Co se nachází v kompletu:

 • Plovák Zray E11
 • 2 kusy 3-dílné pádlo SUP Karlín
 • Neon Dry bag 15 litrů
 • Vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
 • Transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
 • 1x odnímatelná flosna
 • Opravná sada

paddleboard E11 zray paddleboardy karlin obrazek

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard