Letní hit Doprava zdarma
Značka: Aqua Marina

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Fusion 10'4"x30"x6 - komplet s pádlem

24 hodnocení
9 999 Kč 10 590 Kč Sleva 6 %
MÁME SKLADEM

Fusion 10'4" 30" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je určen zejména pro použití na klidné hladině či mírně tekoucí široké řece

Kategorie: All Round / Univerzální
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 130 Kg
? Rozměry: 315cm 76cm 12cm
? Výtlak: 290 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

AQUA MARINA FUSION 10'4" x 30" x 6''

Je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je určen zejména pro použití na klidné hladině či mírně tekoucí široké řece. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 30" a délku 10'4". Výtlak paddleboardu je 290 litrů, váha potom pouhých 8,6 kg. Jedná se tedy o velmi lehký paddleboard. Jde o 315 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyroben DROP-STITCH technologií se zesílenými bočnicemi, na kterých je druhá ochranná vrsta PVC. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který pohodlně unesete na zádech.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.

Flosny a zbytek

Paddleboardy AQUA MARINA mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu(ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In". V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru malých frézovaných diamantů pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. V zadní části paluby je pad vyvýšen pro provádění dokonalých otoček a rychlých manévrů.

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard AQUA MARINA Fusion 10'4" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo AQUA MARINA
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká dvoučinná pumpa
  • nožní leash

Aqua Marina iSUP - All Around 2019

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard