Značka: JP

Nafukovací paddleboard JP AdventurAir SE 3DS - 12'0"x36"x6

2 hodnocení
31 200 Kč 39 900 Kč Sleva 22 %
Lze objednat (4-9 dní)
Velikost paddleboardu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

JP Australia Adventurair je nejvšestrannější paddleboard. Vyniká svou inovativní trojvrstvou konstrukcí, která zabezpečuje tu největší kvalitu a skvělý poměr odolnosti, pevnosti a váhy. Neuvěřitelně stabilní, díky jeho tvaru a šířce.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Kategorie: Touring / Na delší trasy
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 140 Kg, 150 Kg, 160 Kg, 170 Kg, 180 Kg, 190 Kg
? Rozměry: 366cm 91cm 15cm
? Výtlak: 405l
? Konstrukce: SE 3DS
? Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 1x středová + 4 boční fix
ADVENTUR AIR / SUPERIOR EDITION 3DS
all round / touring / cruising / fishing / windsurfing

 

Adventurair zvládne všechno - windsurfing, pádlování na divoké vodě, rybaření a cestování. Úchyty Scotty pro rybářské pruty, závit na přidělání plachty pro windsurfing, široká řada bungee popruhů, D-kroužky a držadla, Adventurair má všechno! Tři krátké měkké ploutve určené pro mělké říční kapsy nebo akci na divoké vodě. Můžete přidat střední ploutev pro lepší trakci a středovou ploutev pro lepší výkon proti větru při windsurfingu. Tail Rail Edge zvyšuje výkon desek tím, že umožňuje rychlé uvolnění vody.

adventure air nafukovaci paddleboard na jakekoliv vody nosnost az 160 kg klidna voda

Konstrukce: SUPERIOR EDITION 3DS

3 předem laminované kompozitní vrstvy se skládají ze 2 vzduchotěsných PVC fólií spojených s polyesterovou tkaninou 1000D, která vytváří jednu super silnou skořepinu. Tato skořepina je poté strojně laminována přímo na tkaninu 500D Polyester Drop Stitch. Předlaminace a kompozitní struktura vytvářejí nebývalý poměr hmotnosti/tuhosti/trvanlivosti, jaký kdy byl u nafukovacího SUP vyroben.

technologie jp se

Tento vysoce technický proces se skládá z laminování vícevrstvých vrstev do jednoho pláště, který má přesnou tloušťku a vynikající odolnost proti otěru a protažení. Ve srovnání s běžnými konvenčními paddleboardy dokázali v JP absolutně odstranit manuální aplikaci lepidla z procesu a tím i prostor na chyby.

JP-Australia-SUP-Details-2020-MG_19_07_JP_6205-wp-final

 Jedinečný tvar

Široká a hranatá zadní část paddleboardu je velmi stabilní a pohodlná při jízdě. Díky tomu má plovák rovnoběžné hrany, které výborně drží směr. S paddleboardem JP Australia nemusíš teda stále přehazovat pádlo z jedné strany na druhou. Špičatý a prodloužený nos dává paddleboardu rychlost, skluz a efektivitu při každém záběru - šetří tak tvojí sílu a můžeš pádlovat déle. 

SOUČÁST BALENÍ:

  • paddleboard JP AdventurAir SE 3DS 
  • 1x odnímatelná plastová flosna Us Box + 1x Slide In
  • transportní JP batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada

JP Australia SUP Range 2020 I SUP Video

JP-Austrálie - založená legendárním australským windsurferem Jasonem Polakoffem v roce 1997.jp-australia-logo-71856B2844-seeklogo.com

Společnost JP-Australia každoročně usiluje o dokonalost ve všech oblastech, přináší do svého sortimentu něco nového, zlepšuje produkty a přijímá stále větší škálu nadšenců vodních sportů.

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard