Sklolaminátové pádlo

Zlatá střední cesta nebo jak se říká, poměr, cena, výkon.

Pádlo je již podstatně lehčí než pádlo hliníkové a většinou má hezčí vzhled. Můžete si s ním troufnout vyjet někam dál, aniž byste se báli, že vám po pět minutách upadnou ruce tíhou. V obchodě ho seženete již od cca 2400 korun. Pádlo je o něco křehčí, takže si na něj musíte dávat větší pozor a neházet ho, kam se vám zachce. Je vhodné pro všechny, kteří si chtějí jízdu po vodě ulehčit a užít si ji tak s menší námahou.

5 položek celkem
3 pieces blue ABS carbon plastic
2 850 Kč

Sklolaminátové pádlo vyrobené pro Sup Karlín. Pádlo je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za dobré peníze. Pádlo je již podstatně lehčí než pádlo hliníkové a má hezčí vzhled.

+ další
5166/3
rrd flow travel Y25 paddleboardy karlin
–10 %
5 500 Kč

Kompaktní pádlo pro jezdce, kteří chtějí maximální pohodlí a skladnost, aniž by to mělo vliv na výkonu. 4 dílné padlo. Flow padlo ve sklolaminátu.

+ další
25FTPA4P
rrd easy adj 2 pieces Y26 web www.paddleboardy.cz
Novinka
od 4 800 Kč

Lehké celo-sklolaminátové nastavitelné trojdílné pádlo od značky RRD. Pádlo Flow je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za nižší cenu než je karbonové.

25FPA
easy padlo 2 dilne a 3 dilne rrd sklolaminat paddleboardy karlin
od 2 500 Kč

Tato kategorie pádla je vyvinuta pro jezdce na základní úrovni. K dispozici 2 dílné a také 3 dílné. Easy padlo je na pul sklolaminátové a na pul z hliníku.

25EPA
padlo sklolaminat a hlinik na paddleboarding rrd y25 1 dilne nastavitelne addleboardz karlin
Novinka
2 250 Kč
Celý sklolaminátové hřídel zaručuje nízkou hmotnost a správný ohyb v každém zdvihu. Tento model pádel od RRD je nejvhodnější volbou pro jakoukoliv vstupní jizdu připravenou k jízdě z nuly do ambiciózního paddleru.
+ další
421/2 -

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.