Značka: RRD

Pádlo sklolaminát nastavitelné RRD Flow Travel

1 hodnocení
5 500 Kč 6 150 Kč Sleva 11 %
MÁME SKLADEM (1 ks)
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kompaktní pádlo pro jezdce, kteří chtějí maximální pohodlí a skladnost, aniž by to mělo vliv na výkonu. 4 dílné padlo. Flow padlo ve sklolaminátu.

Kategorie: Pádla
Materiál: Sklolaminát
Počet dílu: 4-dílné
Typ pádla: Začátečnické, Pokročilé
Délka: 174cm - 220cm
List: Plast - Sklolaminát
FLOW
sklolaminát / 4 dílné

 4 dilne padlo na paddleboard sklolaminat rrd y25 windsurfing karlin

A compact SUP paddle for riders who want the ultimate in convenience and storage without compromising on performance.
The flow travel paddle is a 4 piece paddle. A full glass fiber paddle, with a CNC shaped high density PVC blade core. Our mission is to make SUP more accessible.
The flow travel paddle has an extremely tough fiberglass shaft and fully reinforced fiberglass blade that’s ideal for an easy of stroke flow. The blade size of 92 SQI is appropriate both for children or adults. The 4 pc shaft can also be assembled only by using 3 pieces, creating a much shorter length for children’s use.

 

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
4 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát sklolaminát 92 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK sklolaminát 740 gram

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard