UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: RRD

Pádlo 100% karbon 1-dílné RRD Dynamic Pro Wave

Neohodnoceno
8 650 Kč 9 200 Kč Sleva 6 %
Lze objednat (4-9 dní)

Ideální pádlo na sjezd divokých řek v 100% carbonu. Fixní, ale na místě ti to mužem říznout na tvoji výšku.

Obrys listu 80 SQI

Můžeme doručit do:
15.4.2020
Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.47 kg
Material: Carbon
Počet dílu: 1-dílné
Typ pádla: Zavodní
Délka: 220cm
? List: Carbon

PRO RACE – PRO WAVE PADDLES

The DYNAMIC PRO RACE series is developed only for racers. It is available in two different sizes M (85 SQI) and L (92 SQI). These paddles are developed to have the maximum amount of stability during the power application. Constructed with a CNC shaped high density PVC core blade and laminated in full carbon, the weight is around 480 gr. The Dynamic Pro Race Paddle is ideal for long distance racing and down winders. The Three-deep concave in the middle of the blade adds stability to the stroke while eliminating blade flutter. The ABS rail insert along the entire edge gives to the blade durability and prevents damage on the boards rails.

MODEL SHAFT SHAFT DIAMETER (MM) BLADE BLADE SURFACE (SQI) CLAMP WEIGHT ±5% HANDLE
DYNAMIC PRO WAVE CARBON 100 OVAL SHAFT Carbon 80% 29 Carbon 100% 80 Fixed 470 gr 23DPW

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard