Akce
Značka: RRD

Pádlo karbon fixní RRD Dynamic Pro Wave

1 hodnocení
9 400 Kč
Lze objednat (4-9 dní)
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ideální pádlo na sjezd divokých řek v 100% carbonu. Fixní, ale na místě ti to mužem říznout na tvoji výšku. Obrys listu 90 SQI

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Kategorie: Pádla
Material: Karbon
Počet dílu: 1-dílné
Typ pádla: Profesionální, Zavodní
? Délka: 220cm
? List: Karbon
DYNAMIC PRO WAVE
velikost listu 90 SQI

 wave padlo rrd y25 paddleboardy karlin

Performance, balance and maximum grip down the line, these are the three main characteristics of this paddle. The full Carbon blade and shaft allows the four phases of the stroke come to life. A full carbon paddle conceived for your full speed take-off in all kind of waves. Get the comfort and response your wave riding demands thanks to its super light weight of only 480gr. Built with a CNC shaped high density PVC core blade and laminated with full carbon wrap. The ABS rail insert along the entire edge enhance to the blade durability and prevent damage on the board rails.
Trubka Trubka (průměr mm) List Clamp Držák Váha (gr)
CARBON 100% 29 100 % CARBON FIXED 100 % CARBON 480 gram

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard