Akce
Značka: RRD

Pádlo 100% karbon 1-dílné RRD Dynamic Pro Wave

Neohodnoceno
8 800 Kč 9 200 Kč Sleva 4 %
NA OBJEDNÁVKU

Ideální pádlo na sjezd divokých řek v 100% carbonu. Fixní, ale na místě ti to mužem říznout na tvoji výšku. Obrys listu 80 SQI

Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.47 kg
Materiál: 100% Carbon
Material: Carbon
Počet dílu: 1-dílné
Typ pádla: Zavodní
Délka: 220cm
DYNAMIC PRO WAVE
velikost listu 80 SQI

 

The DYNAMIC PRO RACE series is developed only for racers. It is available in two different sizes M (85 SQI) and L (92 SQI). These paddles are developed to have the maximum amount of stability during the power application. Constructed with a CNC shaped high density PVC core blade and laminated in full carbon, the weight is around 480 gr. The Dynamic Pro Race Paddle is ideal for long distance racing and down winders. The Three-deep concave in the middle of the blade adds stability to the stroke while eliminating blade flutter. The ABS rail insert along the entire edge gives to the blade durability and prevents damage on the boards rails.

Trubka Trubka (průměr mm) List Clamp Držák Váha (gr)
CARBON 100% 29 100 % CARBON FIXED 100 % CARBON 470 gram

 

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard