Značka: Skiffo

Nafukovací paddleboard Skiffo Elle 10.4" - komplet s pádlem

40 hodnocení
10 800 Kč 11 900 Kč Sleva 9 %
MÁME SKLADEM

Dámský Skiffo Elle 10,4 je lehký, univerzální , nafukovací paddleboard francouzké značky SKIFFO, která klade důraz na funkční detaily plováku a také na líbivý design.

Kategorie: Dámské
Hmotnost: 7.5 kg
? Nosnost: 90 Kg
? Rozměry: 305cm 76cm 13cm
Výtlak: 230 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina
Rozměry zabaleného plováku: 90 x 45 x 22cm

PADDLEBOARD SKIFFO 10.4´+ PÁDLO SKIFFO

SKIFFO - Paddleboard pro ženy 10'4"
Nízká hmotnost, skvělý design a výborná manévrovatelnost.. Plovák má tloušťku 5"", šířku 30"" a délku 10.4', má výtlak 230 litrů, váhu 10.2 kg ideální pro dámy (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku, nadstandardní šířce a tvaru vhodnému i pro jízdu ve vlnách výbornou stabilitu a manévrovatelnost. Díky ostřeji tvarované špičce je dobře použitelný i pro plavbu na zvlněných tekoucích vodách. Jde o 315 cm dlouhý a 76cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Bez problému unese i dva jezdce. Jeho velkou výhodu je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Tlak paddleboardů 
Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.

Konstrukce (SL - "Single layer") 
Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

a-la-decouverte_elle

Co se nachází v kompletu:

  • plovák SKIFFO WOMAN XX 10'4"
  • leash pro uchycení nohy k paddleboardů
  • trojdílné skládací aluminiové pádlo SKIFFO s plastovým listem
  • odnímantelná plastová flosna
  • transportní batoh s kolečky Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem, pádlem a pumpou jsou: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 23 cm
  • vysokotlaká pumpa SKIFFO vybavená manometrem
  • základní opravná sada
  • popruh pro stažení sbaleného paddleboardu
  • pojistný řemen SKIFFO
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

SKIFFO je francouzská značka paddleboardů, která využívá výrobního zázemí největšího čínského výrobce nafukovacích SUP plováků, s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Francouzský smysl pro líbivý design a důraz na funkční detaily plováku řadí SKIFFO mezi úspěšné značky v Evropě.

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard