Doprava zdarma
Značka: Zray

Kombo Pack nafukovací paddleboard s elektrickou pumpou, Zray X-rider DeLuxe X2 model 2020 - šíře nově 81 cm!

35 hodnocení
12 290 Kč 14 670 Kč Sleva 16 %
Vyprodáno

Kombo balíček nafukovacího paddleboardu Zray X-rider Deluxe 10'10 " nově rozšířeného ze 76 na 81 cm pro výrazně větší stabilitu! S elektrickou pumpou, kajakovým sedátkem, skládacím kombo pádlem na paddleboarding a kayak, leashem, batohem, zadní ploutvičkou a též mechanickou pumpou. Paddleboard zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Můžeme doručit do:
4.9.2020
Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 8.3 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
Váha: 11,1 kg
? Rozměry: 330cm 81cm 15cm
Výtlak: 290 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X2 MODEL 2020
+ ELEKTRICKÁ PUMPA + KAJAKOVÉ PÁDLO + KAJAKOVÉ SEDÁTKO

 

Paddleboard i s originálním příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray X2

Univerzální paddleboard vhodný pro jezdce jakékoliv váhy. Je použitelný pro nejrůznější vodní podmínky (allround). Pro rok 2020 je výrazně stabilnější díky svému rozšíření z 30" na 32" (ze 76 na 81 cm), přesto zůstává snadno manévrovatelný s výbornou skluzovou charakteristikou. Má také o něco větší výtlak a je tak vhodný též pro těžší začátečníky nebo i dva lehčí lezdce. Díky svým rozměrům všem nabízí skvělou ovladatelnost a zážitky z jízdy.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

nafukovaci paddleboad x2 obrazek 2

technologie x1 nafukovaci paddleboard

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardu pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardu.

SUP Allround X2 10'10 s tloušťkou 15cm

15 cm tloušťka dodává tento malé verzi paddleboard skvělou stabilitu a skvělou tuhost. Tvar All Around vám umožní nejen klasickou pohodovou jízdu ale také chytit svojí prví vlnku. Tento paddleboard se dokonale hodí pro začátečníky a pokročilé.

point_cle
nafukovaci paddleboad x2 bočni hrany

Vázání kajakových křesel

Nerezová oka pro upevnění kajakového sedátka.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na ocas desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jizdy.

nafukovaci paddleboad x2 ventilek
nafukovaci paddleboad x2 komplet

Zray 2019: Unikátní design inspirovaný aztéckou kulturou

Pro uvedení značky v roce 2015 se Zray zaměřil na kvalitu svých desek. Samozřejmě, že v roce 2019 studoval Zray design své SUP a nabízí vám nový unikátní sortiment, který vám umožní vyniknout od ostatních jezdců. Inspirován Aztéky, Zray nešetřil detaily svých desek: Logo fosforeskující, loga EVA, elegantní design, aztécké tvary a ultramoderní barvy.

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

nafukovaci paddleboad x2 predni pruzina

Elektrická pumpa Star 6 16PSI


Malá a lehká elektrická pumpa STAR na 12V do autozapalovače s možností nastavení požadovaného tlaku až do 16psi. Elegantní a velmi skladná elektrická pumpa STAR určená pro nafukování paddleboardů. Zdrojem napájení je klasická autozásuvka (cigaretová auto zásuvka) na 12V. Na těle pumpy nalezneme jednoduchý otočný přepínač, díky kterému nastavíme požadovaný tlak. Jakmile pumpa dosáhne požadovaného tlaku, automaticky se vypne.

 

Pádlo Combo Black

Víceúčelové čtyřdílné pádlo, které má dvě možnosti využití: jako dvoulisté kajakové pádlo, či klasické pádlo pro stand-up paddleboarding. Má nastavitelnou maximální velikost do 215cm. Velkou výhodou je skladnost pádla, které se vejde do běžného batohu či menší tašky.

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY X2 10'10" 32"
  • elektrická pumpa STAR 6
  • skládací čtyřdílné pádlo pro paddleboard a kajak
  • kajakové sedátko
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

sup-zray-x2 (3)

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard