Značka: RRD

Pevný paddleboard Palinuro Wood V2 10'4''

Neohodnoceno
27 900 Kč 33 000 Kč Sleva 15 %

Pevný paddleboard RRD Palinuro je skvělý allround paddleboard vhodný jak pro začátečníky tak i pokročilé. 


 

Kategorie: Pevné paddleboardy

rrd-logo

 

RRD Palinuro EPX V2


- Název Palinuro dostal paddleboard podle mytologického kormidelníka Aeneas, což je charakter z Homerovy Iliad.

- Je vyroben na konceptu objevování a učení.

- Je vyroben windsurfingovou technologií, která stále patří mezi nejdokonalejší technologie z hlediska poměru váha/odolnost. Již při prvním uchopení zjistíte, že je plovák neuvěřitelně lehký a proto je možné s ním zdolat i delší vzdálenosti jak po souši, tak při samotné jízdě.

- Dá se s ním jezdit opravdu kdekoliv - od jezer až po vlny a zažít mimořádný pocit svobody, bezpečí a klidu.

- Vícenásobný konkávní trup pomáhá tomuto poměrně širokému a krátkému paddleboardu držet směr a vyžaduje minimální úsilí k pohybu vpřed.

- Vyrábí se ve třech variantách: Epoxid, Wood a Softskin.

wood velikost palinuro

 

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard