Pevný paddleboard RRD Morpho E-tech - 9’4"x31x4"

1 hodnocení
Značka: RRD
39 400 Kč –14 % 33 500 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Tento typ vyrobený pro jezdce, kteří chtějí to nejlepší ze dvou světů. Moderní, kompaktní tvar ocasu a nosu. Univerzální na klidnou vodu a zároveň skvělý na surfování. Díky šířce je stabilní při různých manévrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MORPHO E-TECH
univerzální / vlnový

3 nové tvary, které doplňují řadu všestranných i vlnových prken. Morpho SUP jsou přesně tou správnou odpovědí pro ty, kteří chtějí mít jen jednu desku, která by to vše zvládla. Na základě obrysu moderního surfového prkna Cotan nebo designu SUP pro vlny, byly tyto tvary surfu vyrobeny tak, aby seděly „všestrannější“ délce a šířce. 9'0", 9'4" a 9'6" umožňují snadné pádlování na rovné vodě a má velmi ovladatelné chování na vlnách. Perfektní volba pro ty, kteří již použili všestranné prkno, ale chtějí si vyzkoušet pořádné vlny nebo ty, kteří prostě chtějí začít přímo na vlnách. Speciální spektakulární mix, který prodlouží váš čas ve vodě o 200 %!!rrd-morpho-e tech paddleboard pevny windsurfing karlin


Finy:

rrd-dolphin-8-5-j7-thruster-set-y25-1 finy k paddleboardu windsurfingkarlin

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlnové
Rok výroby: 2020
? Rozměry: 9’4´´x31x4´´ 1/4´´
Výtlak: 166 l
? Finy: DOLPHIN 8.5 + J7 THRUSTER SET

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů. Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru. Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.