Kdo jsme?

V roce 2005 jsme začali jako kamenný obchod s paddleboardy a postupně jsme se rozrostli i do online prostoru. Nabízíme nové i bazarové nafukovací a pevné paddleboardy, pádla, oplachtění, neopreny, vesty a mnoho dalšího. U nás si vybere každý, od začátečníků po profíky. Nabízíme také windsurfing a kiteboarding a s tím související příslušenství. Jsme tým nadšenců, kteří sami jezdí a testují veškeré zboží, které nabízíme.

Naše nabídka obsahuje špičkové značky jako RRD, Neon Boards, Neil Pryde, Exocet, JP, Ascan a další. Navštivte nás a najděte své oblíbené vybavení pro paddleboarding!

V naší kamenné prodejně najdete odbornou pomocnou ruku našich profesionálních pracovníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám vybrat to nejlepší pro vaše potřeby. Jsme hrdí na to, že naše prodejna nabízí nejlepší služby a zboží na trhu a naši zákazníci se k nám vrací stále znovu.

Náš kamenný obchod se rozprostírá na ploše 250m2, kde najdete všechno, co potřebujete pro paddleboarding, windsurfing a kiteboarding. Naše prodejna je plně vybavena a zboží je vystaveno tak, abyste si mohli vyzkoušet všechny druhy paddleboardů, windsurfů a kiteboardů, abyste si mohli vybrat ten správný pro vás. Máme také velký výběr příslušenství, jako jsou pádla, vesty, neopreny a mnoho dalšího.

Naše nabídka je široká a pokrývá celou škálu cenových kategorií, takže si u nás určitě najdete to, co hledáte. Navíc Vám nabízíme nejen kvalitní zboží, ale i skvělou cenu a výhodné akce. U nás nakoupíte s jistotou spokojenosti a s přehledem o tom, co kupujete.

Tak neváhejte a navštivte nás, abyste se přesvědčili sami o kvalitě našeho zboží a naší odbornosti. Přijďte k nám a začněte užívat si nejlepší sport na vodě - paddleboarding!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.