Novinka Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon X5 All Family 10’4″x34″x5″

2 hodnocení
22 900 Kč
MÁME SKLADEM

Novinka na 2019. 

Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 7.8 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 125 Kg
? Rozměry: 315cm 86cm 12cm
? Výtlak: 269 l
? Konstrukce: Machine Wave
? Tlak: 15 PSI
? Finy: 1x US box je rozdělen na dvě části

Nafukovací paddleboard Neon All Family X5


Neon X5 tloušťka 12cm

Plovák má výtlak 269 litrů a má extrémně nízkou váhu - pouhých 7,8 kg! a to díky speciální patentované technologii Machine Weave (odlehčená a přitom zpevněná technologie MSL). Redukovaná výška 12 cm zajišťuje, že těžiště jezdce je blíže hladině a dohromady v kombinaci s šířkou 86,3 cm je paddleboard X5 extrémně stabilní.

Byl vytvořen tak, aby se mohl stát perfektním rodinným paddleboardem. Uveze i těžšího jezdce nebo dva lehčí. Pro děti jsou přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Flosny (kormidla)

Neon paddleboardy a windsupy (oplachtitelné verze) 2019 mají také speciální patentované zadní popř. středové finy, které se vkládají do US boxu bez použití šroubováku či jakéhokoliv nářadí! Finy jednoduše vložíte do boxu a zasunutím směrem dozadu je zacvaknete do plováku.

US box je rozdělen na dvě části - přední a zadní a uprostřed je možné jej ohnout, což výrazně usnadňuje rolování plováku po vyfouknutí.

Nafouknutí

Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Konstrukce: (MSL) New -  „Machine Wave"

Co se nachází v kompletu:

  • nafukovací paddleboard All Familx X5 10'4" x 34" x 5"
  • trojdílné skládací pádlo dle výběru ( hlínik,sklolaminát,karbon )
  • odnímatelná plastová Us-box fina
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard