Akce Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY X0 X-Rider Young - komplet s pádlem

4 hodnocení
7 890 Kč 8 500 Kč Sleva 7 %
Vyprodáno

Vhodný především pro lehčí jedince. Paddleboard X-Rider Young 9"x28"x5" dodáváme s hliníkovým 3-dílným pádlem a dalším příslušenstvím od značky Zray. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím lze zabalit do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 85 kg.

Můžeme doručit do:
22.10.2020
Kategorie: Dětské
Hmotnost: 6.4 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 85 Kg
? Rozměry: 275cm 71cm 13cm
Výtlak: 167 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X-RIDER YOUNG + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY

Zray X-Rider Young

Paddleboard je univerzální SUP plovák určený především pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Je vynikající též na delší vyjíždky. Díky dvěma přídavným flosnám totiž nejenom drží perfektně směr, ale je můžete s ním jet také na řece, kde není dost vody. Zray Fury má tloušťku 5" (13 cm), šířku 28" (71 cm) a délku 9" (275 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 167 litrů, váha 6,4 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: SL - "Single layer"

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desky; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých desek pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovací SUP.

Nafouknutí

Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Finy (flosny) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

x-ride young sup zray paddleboardy karlin obr1

technologie

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardů pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardů.

275x71x13cm = Lehkost, stabilita a ovladatelnost

S malým objemem (167L) bude deska X-rider dokonale přizpůsobena mladým teenagerům, kteří se chtějí naučit jezdit a cvičit na paddleboardu. Tato deska je díky své větší tloušťce (13 cm), která zajistí stabilitu a tuhost, do značné míry ideální také pro dospělé jedince s malou výškou. Délka (275 cm), je vhodná také na menší vlnky.

Lehkost, stabilita a ovladatelnost paddleboard young
x-ride young zray uchyt uprostred

Vázání kajakových sedátek

Nerezová D oka pro upevnění kajakového sedátka.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na "ocasu" desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jízdy.

x-ride young zray zadni strana

x-ride young zray vsechno

Zray 2019: Unikátní design inspirovaný aztéckou kulturou

Pro uvedení značky v roce 2015 se Zray zaměřil na kvalitu svých desek. Samozřejmě, že v roce 2019 studoval Zray design své SUP a nabízí vám nový unikátní sortiment, který vám umožní vyniknout od ostatních jezdců. Inspirován Aztéky, Zray nešetřil na detailech svých desek: logo fosforeskující, loga EVA, elegantní design, aztécké tvary a ultramoderní barvy.

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

 x-ride young zray popruhy uprostred

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY X-Rider Young 9"x28"x5"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

sup-zray-x0-x-rider-9- (3)

 

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard