Značka: RRD

Neoprenové boty RRD Razzle Dazzle 5mm s děleným palcem

4 hodnocení
1 550 Kč
Na dotaz (1 ks) Na dotaz (2 ks) Zvolte variantu
Velikost bot
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Neoprénové boty RRD Razzle Dazzle jsou jedny z mála neoprénových bot, které sedí na každé noze.


 

Můžeme doručit do:
29.10.2021 29.10.2021 Zvolte variantu
Kategorie: Vysoké
Tloušťka Neoprenu: 5 mm
Vlastnosti: s páskem na suchá zip
Palec: dělicím

Opravdu teplé


Jedinečné boty od RRD jsou navrženy s rychlým suchým zipem a extra tloušťkou na horní straně, aby Vaše nohy byly teplé i s tenkou, ale silnou podrážkou pro zvýšený pocit komfortnosti na paddleboardu.
Celá obuv má technologii proti vodnímu stínění v kombinaci se strategicky umístěnými švy a maximálním rozsahem kolem oblasti achilovy šlachy s rozštěpenou špičkou.

5 mm na nártu
4 mm na straně paty
2 mm na podrážce

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard