Sleva Doprava zdarma
Značka: Exocet

Komplet oplachtění X.O. Sails Commando

3 hodnocení
8 900 Kč 12 400 Kč Sleva 28 %
MÁME SKLADEM (1 ks)
Velikost oplachtění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Akční komplet plachty pro dospělé začátečníky s delší životností (díky dacronovým výztužím). V setu je dvojdílný EPX stěžeň, ráhno, pata a vytahovací provaz. Plachta je ideální na paddleboardy s možností windsurfingu. V kompletu je vše potřebné kromě kardanového kloubu. 

Kategorie: Skládací plachty
Včetně: stěžeň, ráhno, obal, nástavec, kloub, provazy

PLACHTA X.O.SAILS COMMANDO 5.5 m5

Francouzský windsurfingový výrobce Exocet vyrobil extrémě lehkou SUP plachtu určenou na oplachtitelné paddleboardy pro dospělé jezdce. Je celá vyrobená kombinací monofilmu a dacronu. Barevný dacron je pro zvýšenou tvanlivost, protože je plně odolný vůči slunečnímu záření a také výrazně více vůči mechanickému poškození. Průhledný monofilm je běžně používaný na většině windsurfingových plachtách kvůli své schopnosti vytvarovat profil plachtě.  Oplachtění je velmi snadno a rychle nastrojitelné. Díky své relativně nízké váze se snadno vytahuje zvody a snadno se s ní manipuluje. 


RÁHNO X.O.SAILS NEBO KONA

Ráhna Kona (bílé) nebo X.O.Sails (zeleno-černé) s nevýsuvnou zadní koncovkou je vytvořené z hliníku T6. Má konstantní zahnutí používané ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty.
Je pokryté tenkým gripem, který chrání ruce proti odření. Na redukované 29 mm silné trubce má rychloupínací přední koncovku.


STĚŽEŇ RRD EPX 

EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný. Je dvojdílný, takže jej snadněji přepravíte. Má redukovaný průměr (RDM), takže také jeho váha byla snížena na minimum. Je také odolnější, vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!


Co je zahrnuto v kompletu:

  • plachta X.O.Sails Commano 5.5 m2 
  • ráhno Kona (bílé) nebo X.O.Sails (černo-zelené) dle výběru
  • dvojdílný stěžeň EPX RDM
  • vytahovací provaz
  • patka na stěžeň

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard