Značka: RRD

The Hub V1

1 hodnocení
44 990 Kč 47 200 Kč Sleva 5 %
Lze objednat (4-9 dní)

The HUB V1 je stabilní platforma jógy, která umožňuje učiteli jógy pohodlně sedět na měkké palubě EVA a vyučovat tak lekci na vodě. 10’0″ x 10’0″ x 6″

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Kategorie: Fitness/jóga
Výtlak: 1000 l

RRD The HUB V1 

The HUB V1 je stabilní platforma jógy, která umožňuje učiteli jógy pohodlně sedět na měkké palubě EVA a vyučovat tak lekci na vodě. The Hub obsahuje takzvané 2 "D" kroužky, které umožňují ukotvení, aby nám hub samolibě někam neodplul. Tato nová inovace od RRD je skvělou věcí pro paddleboard školy, fitness centra a střediska s paddleboardy. Díky The HUB si tak můžete vyzkoušet naprosto novou věc v oboru jógy.

DJI_0076-2

The Hub je tvořen z 70ti procent pevným sandvičovým pásem z dynemových vláken a dvojitým povrchem.

DJI_0072-2

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard