Doprava zdarma
Značka: RRD

Nafukovací paddleboard RRD Airsup V4 - komplet s pádlem

48 hodnocení
24 000 Kč 28 500 Kč Sleva 16 %

Nejžádanější nafukovací paddleboard v kolekci RRD. Je to přátelský allround, který velmi hladce klouže na hladké hladině a bezpracně sjíždí malé vlny. Umožňuje vám vstoupit do dimenze nových zážitků a zkušeností.

Kategorie: All Round / Univerzální
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 80 Kg, 85 Kg, 90 Kg, 100 Kg, 110 Kg, 120 Kg, 130 Kg, 140 Kg, 150 Kg
Rozměry a výtlak: Dle výběru velikosti. V popisu tabulka
? Konstrukce: Dynamový pás
Finy: 1x odnímatelná US box fina

Nejžádanější sup z naší kolekce.

rrd-airsup-v4-rangeNafukovací univerzální (ALLROUND) paddleboard od RRD, který velmi hladce klouže na hladké hladině nebo rozvlněném moři. Paddleboard je vyráběn v 5 velikostech a proto je vhodný jak pro děti, juniory a lehčí ženy, tak pro pořádný chlapy nebo více lidí najednou. Je nejžádanějším nafukovacím paddleboardem v kolekci RRD a to díky preciznosti jakou je paddleboard vyroben. Dvouvrstvá konstrukce společně s dynamovým pásem a sublimovaným belt pruhem z PVC uprostřed dělá paddleboard superpevným a stabilním. Jeden z prvních paddleboardů, kterým lze nahradit pevné prkno s minimálním rozdílem v jízdních vlastnostech.

air sup nafukovaci rrd V4 nejlepsi na trhu sup karlin

Unikátní patentová technologie, která umožnila PADDLEBOARD udělat lehkým, odolným a zároveň pevným jako beton. 

Prostředkem paddleboardu vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynemových vláken.Ten sám o sobě činí PADDLEBOARD o 30% tužším než běžné konvenční paddleboardy. Předlaminovaná dvouvrstvá konstrukce. Vysoká hustota dropstitch vláken. 900GR/M2 sublimovaný pruh z PVC. 900GR/M2 sublimované kruhové stuhy. 4mm vysoký EVA PAD.

techolgoie rrd sup

detail produktu v4 rrd sup karlindetail produktu v4 rrd sup karlin na kameni

v4 rrd nafukovaci sup obrazek v prirode sup karlin

V kompletu se nachází :

  • Paddleboard RRD Airsup V4
  • pádlo dle  výběru
  • 1x odnimatelna UsBox Fina
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada
  • Dobrý pocit :) :) :)

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard