Duotone

5 položek celkem
Ruční pumpa pro nafukovací plachty iRig
200 Kč

Potřebujete snadno přenosnou a spolehlivou pumpu pro nafukovací plachty iRig? S naší jednoduchou a lehkou ruční pumpou můžete snadno nafouknout nebo dofouknout své plachty, kdykoliv a kdekoli to budete potřebovat.

5793
Finy Drift Stopper Duotone
Finy Drift Stopper Duotone
Skladem v Praze (1 ks)
2 975 Kč

S novým Drift stopperem DUOTONE se vaše jízda na paddleboardu stane mnohem snazší a pohodlnější. Nahrazuje středovou ploutev u vašeho nafukovacího SUP plováku a poskytuje výbornou stabilitu a lepší ovladatelnost.

5794
Nafukovací plachta pro paddleboardy Duotone iRig One steel-blue/grey
14 725 Kč

Představujeme Vám naprostou revoluci v oplachtění - nově pod značkou Duotone! Nafukovací plachta iRig je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet windsurfing, ale nemají s tímto sportem žádnou zkušenost. Zároveň je to ideální způsob, jak si užít zábavu na vodě s rodinou.

5892/M
blackberryorange
14 725 Kč

Představujeme Vám naprostou revoluci v oplachtění - nově pod značkou Duotone! Nafukovací plachta iRig blackberr/yorange je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet windsurfing, ale nemají s tímto sportem žádnou zkušenost. Zároveň je to ideální způsob, jak si užít zábavu na vodě s rodinou.

5886/2
steel blue grey nafukovaci placha irig duotone
16 225 Kč

Představujeme Vám naprostou revoluci v oplachtění - nově pod značkou Duotone! Nafukovací plachta iRig steel-blue-grey je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet windsurfing, ale nemají s tímto sportem žádnou zkušenost. Zároveň je to ideální způsob, jak si užít zábavu na vodě s rodinou.

5889/L -

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.