Značka: RRD

Nafukovací windsurfing RRD Airwindsurf Freeride

24 hodnocení
26 500 Kč 37 900 Kč Sleva 30 %
Vyprodáno

Na windsurfing se od tohoto okamžiku budete dívat jinak. Přivítejte nafukovací frerride skluzový plovák AIRWUNDSURF !


 

Můžeme doručit do:
22.10.2020
Kategorie: Wind Sup / Oplachtitelné
? Rozměry: 260cm 80cm 12cm
Objem vaku: 150 l (freeride PRO)
Váha: 10 Kg (+/- 5%)
Fina: RRD FREEMOVE 42 TUTTLE BOX
Jízdní styl: Freeride / Freemove

Airwindsurf Freeride je první NAFUKOVACÍ Ws freeride windsurfingový plovák RRD.

A hned si s sebou do vínku vzalo několik unikátních vlastností a technologií:

 

Jeho hlavní technologickou předností je VÝHRADNÍ použití patentované technologie SBS Sandwich Dyneema Belt. Tento sandvičový dynema pás způsobuje, že takto Screen-Shot-2016-09-15-at-15.55.44vybavené nafukovací prkno je o 30% tužší než konvenční nafukovací board. To ale není všechno: Airwindsurf je vybaven hned třemi těmito Sandwich Dyneema pásy pro maximální tuhost. Účinek se tak ztrojnásobuje !. Tento sandvičový dynema pás způsobuje, že takto vybavené nafukovací prkno je o 30% tužší než konvenční nafukovací board. To ale není všechno: Airwindsurf je vybaven hned třemi těmito Sandwich Dyneema pásy pro maximálnítuhost. Účinek se tak ztrojnásobuje !

 

Dalším hlavním rysem je ITB (Integrovaný Tuttle Box), který je vylisován vlepen uvnitř plováku. Tento box má stejnou tuhost jako mají kompozitové plováky, a v kombinaci s freeridovou finou se velmi rychle dostává do skluzu, snadno jede proti větru, a je rychlý jako řadové freeridové pevné boardy.

 

V neposlední řadě Airwindsurf Freeride má exkluzivní SPSP kolejnici (Soft PVC Sharp Profile) s dutou komorou, umístěnou na spodní hraně. Toto řešení umožňuje dokonalé uvolnění vody obtékající kolem trupu boardu.

"Airwindsurf Freeride navždy mění způsob, jakým uvažujeme o windsurfingu."

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard