Značka: RRD

Použitý nafukovací paddleboard RRD AirWave V2 9'0"x30

Neohodnoceno
13 900 Kč 32 500 Kč Sleva 57 %
Vyprodáno

- Paddleboard je ve skvělém stavu 100%

- Jednou na testování u vody

- Originální fotky na vyžádání

- Jediný použitý kus u nás

- TOP vlnové prkno od RRD

 

Můžeme doručit do:
22.6.2020
Kategorie: Bazar
Rozměry: 274cm 76cm 12cm
Výtlak: 150 l
? Konstrukce: Dynemový pás
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina 2x fixni po boku
Hmotnost: 8,5 Kg -+

 

RRD Wave V2


Určení:

nafukovaci paddleboard wave rrd

Pro všechny jezdce na vlny, ať jsou menší nebo větší, tento PADDLEBOARD si s nimi hravě poradí. Lehčí jezdci ho mohou využívat i jako klasický, ať už na jezera, řeky nebo moře. Také lze využít jako dětský.

Tvar:

Díky speciálně zúženému předku, zadku a zvýšené špičce můžete na AirWave v3 snadně pádlovat a zachytit tak vlny od těch nejmenších až po ty největší. Mírně snížená šířka na 30 palců u obou modelů umožní větší přilnavost a Vy díky ní můžete lépe surfovat. Také Vám to umožní snadněji se otáčet nahoře i dole a získáte tak pocit, jako kdybyste stáli na pevné desce. Je vyráběn ve dvou velikostech.

Konstrukce:

Prostředkem paddleboardu vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynemových vláken.Ten sám o sobě činí PADDLEBOARD o 30% tužším než běžné konvenční paddleboardy. Samozřejmě zde nechybí široká výztuha z 900gr/m2 sublimovaného PVC, kterou naleznete na bocích kolem celého PADDLEBOARDU. 4 mm vysoká EVA pěna. 

Finy:

Tři finy (kormidla) pro maximální manévrovatelnost.
AIRWAVE V2 Velikost FINS Litráž(L)
8’8” 264cm 76cm 12cm 1XSINGLE FIN US + 2 X SIDE FINS 145
9’0″ 274cm 76cm 12cm 1XSINGLE FIN US + 2 X SIDE FINS 150

 

hi-presure-valve rail-edge handle
Nafouknutí na 18 PSI Special soft PVC Sharp Rail  Neoprenový držak

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard