Značka: RRD

Použitý nafukovací paddleboard RRD AirEvo 10’4″X 34″ X 4″

10 800 Kč 24 000 Kč Sleva 55 %
MÁME SKLADEM (1 ks)

PO Výstavě z Gardy , samotný stav čisty a nepožkozený.

 

Můžeme doručit do:
28.5.2019
Kategorie: Bazar
? Ideální váha jezdce: 120 Kg
? Rozměry: 315cm 86cm 15cm
Výtlak: 275 l
Konstrukce: 900GR M2 PVC, konkávní dno
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina

RRD AIREVO + PŘÍSLUŠENSTVÍ!


Air Evoair evo nafukovaci paddleboard rrd
Velmi stabilní a univerzální paddleboard vhodný absolutně pro každého! 
RRD představilo Air EVO je vysoce kvalitní paddleboard, kterým chce RRD uspokojit náročné uživatele, kteří jej mohou koupit za cenu neznačkových paddleboardů! Jedná se o univerzální model paddleboardu, který osloví téměř každého. 
Technologie
Značkový paddleboard s dlouho testovaným vyvíjeným tvarem a vrcholovou technologií od značky RRD nebyl nikdy víc na dosah! Stejná technologie jako u většiny paddleboardů od RRD - 900GR M2 PVC je po celé délce paddleboardu. To dělá paddleboard opravdu pevným a stabilním. Uprostřed paddleboardu navíc naleznete ještě takzvaný Pad s tloušťkou 4mm, který stabilitu ještě násobí. Paddleboard je tvarovaný do konkávního dna, díky němu drží směr a samolibě nezatáčí.Na špičce paddleboardu je umístěna elastická guma, která slouží k odložení batohu, svačinky, pádla a všeho co vás jen napadne. 

Paddleboard lze nafouknout na 18 PSI.

Paddleboarding je stále mladý sport. Zkuste ho s RRD EVO i vy!

 

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard