Značka: RRD

Nafukovací paddleboard RRD AirTourer Convertible 12’x34”x6” Použitý

17 600 Kč
Posledni kus (1 ks)

Použitý 
(PRO VICE AKTUALNICH FOTEK NÁS STAČI KONTAKTOVAT PŘEZ CHAT V DOLNÍM OKENKU)


RRD AIRTOURER 12´CONVERTIBLE PLUS NAFUKOVACÍ AIRSUP RRD pro pádlování i windsurfing


 

Můžeme doručit do:
18.12.2018
Kategorie: Bazar
? Rozměry: 393cm 86cm 15cm
Výtlak: 340 l
Tlak: 18 PSI
Finy: 1 x zadní fina 22cm + 1 x středová fina 25cm a oba odnímatelné kastlíky
Řada Airtourer 12´Convertible Plusoplachtitelny paddleboar rrd airtourer V2
Je svým tvarem perfektním nafukovacím paddleboardem pro klidnější hladinu, a stejně tak exceluje i v případě lehkých větrů s možností připevnění windsurfingového oplachtění a přídavné středové finy. Díky svému protáhlejšímu profilu je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí mít rychlý paddleboard a/nebo poměrně rychlou náhradu za windsurfingové prkno.Díky svojí šíři 86 cm je extrémně snadné jak pro stání, vytahování provazu plachtou, tak pro samotnou jízdu. Je to nejpopulárnější velikost pro rodiny, kteří si přejí najít prkno, které uspokojí každého. Je také dostupné v tloušťce 15 cm s ještě zvýšenou pevností pro těžší váhy, které je nejsnadnějším plovákem pro pádlování nebo windsurfing díky zvětšenému výtlaku.
Výhody
Celá řada nafukovacích paddleboardů Airtourer 12´ Convertible tak otvírá zcela nové oblasti objevování vodních sportů pro celou rodinu. Obě finy - jak zadní, tak středová jsou díky inovativní technologií bleskově odnímatelné a mají perfektní tvar pro to, aby "stoupání" proti větru s windsurfingovou plachtou mohl zvládnout každý. Airtourer 12´ Convertible má o něco pevnější konstrukci , aby byl po nafouknutí tužší, což je nezbytné pro jeho použití jako windsurfingového plováku.
TECHNOLOGIE
Aereosol HTPD® vlákna. Všechny naše plováky jsou vyrobeny s posledními HI Tenacity PVC Dropstitch vláknama, u kterých jsou tkaniny mezi dvěma PVC vrstvami připevněny k PVC pomocí „Aereosol“ technologie. To nabízí nejlepší vazby mezi vlákny tkaniny a PVC povrchem vrstev; což zajišťuje vysokou odolnost po dlouhou dobu. Tato speciální Aereosol HTPD® vlákna jsou jediná vlákna, která byla testována, aby vydržela tlak až 3 barů a mohla být normálně používaná s nafukovacím tlakem 1,5 barů po celou dobu. Vyšší tlak znamená tvrdší deska, která si udrží svůj původní tvar celou dobu, čímž se zabrání tvarové deformaci, a tím poskytuje lepší výkon za všech podmínek.
RRD AIRTOURER 12 Velikost Finy Objem (l)
12’x 32”x 6” 366cm 81cm 15cm 1 x zadní fina 22cm + 1 x středová fina 25cm a oba odnímatelné kastlíky 320
12’x 34” x 6”

366cm 86cm 15cm

1 x zadní fina 22cm + 1 x středová fina 25cm a oba odnímatelné kastlíky 340

 

 airturer-conv-12-34 (1)

Vše o paddleboardech


BLACK FRIDAY SLEVY AŽ 45%