UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Co je to Paddleboard (SUP)?

Celý článek

Co je to paddleboarding?

Když se v 60. letech parta nadšených surfařů pádlujících na svých longboardech ohlížela za nevěřícně hledícími turisty vstříc majestátní scenérii Havajských ostrovů proplouvajíc tamními vodami se svými fotoaparáty, asi by je ani podvědomě nenapadlo jak dynamicky a intenzivně se bude dnes již velice oblíbený paddleboarding rozvíjet v globálním měřítku.

Paddleboarding neboli SUP – Stand Up Paddling je všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Může na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu.
Mezi variace různých faktorů, které ovlivnily to, že se čím dál tím více lidí o paddleboarding zajímá patří jednoduchost, komplexnost, nepřeberné množství zdravotních benefitů a také všestranné využití v rámci celého věkového spektra.

Kdo může jezdit na Paddleboardu? 

Paddleboarding opravdu nezná věkové hranice. Jízda na plováku je tak jednoduchá, že kdokoli, kdo se na něj postaví, se dokáže již po několika minutách hladce projíždět na hladině.

na paddleboardou může jezdit kdokoliv

 

Chcete hubnout, budovat si fyzičku a být fit?

Během jízdy navíc člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou počínaje přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla. Paddleboarding nejenže prokazatelně zlepšuje motorické schopnosti včetně stability a koordinace, ale umožňuje také celkové posílení svalstva, což může sloužit i jako prevence pro bolesti zad, kloubů a dalších nepříjemných potíží. Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, přičemž takové kardiovaskulární aerobní cvičení je ideální pro ty, kdo chtějí vytvarovat svojí postavu nebo se zbavit přebytečné celulitidy.

Paddleboarding jako relax a odpočinek od práce?

Přestože se jedná o sport, tak je možné paddleboarding pojmout čistě jako relaxační aktivitu a odpočinout si tak od práce či jiných náročných aktivit.
Řada lidí si chválí možnost projíždět se klidnými vodami jezer, řek či moří, cvičit jógu, opalovat se či zachycovat krásu přírody, která by byla jinak nedostupná.

 

Lze pojmout jako adrenalinový sport?

Příjemně bývají často překvapeni také milovníci adrenalinových sportů. Na plováku je možné, mimo již zmíněnou relaxační jízdu překonávat vlný o všech možných rozměrech, které jsou díky pádlu s dostatečným záběrem o to více dostupnější, překonávat říční toky spolu s jejich nástrahami nebo závodit na speciálním plováku, který je vyroben pro maximální rychlost.

 

Zkrátka řečeno - Paddleboarding nabízí obrovský rádius možného využití pro každého, přičemž si každý člověk může zvolit plovák, který se hodí právě pro jeho zájmy a užít si tak krásné zážitky tohoto sportu.

 
Pokud máte otázky ohledně výběru SUP, můžete nám zavolat na číslo +420 603 916 042 nebo +420 739 531 176

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard