Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
Značka: RRD

Nafukovací vlnový paddleboard RRD AirWave V2 8’8”x30”x4” komplet s pádlem

Neohodnoceno
17 190 Kč 18 290 Kč 19 390 Kč 21 590 Kč od 17 190 Kč 32 100 Kč Sleva 46 % Sleva 43 % Sleva 40 % Sleva 33 % Sleva až 46 %
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Druh pádla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Extrémně pevný a lehký vlnový paddleboard RRD AirWave V2. Vhodný pro uživatele, kteří chtějí chytat svoje první vlny a nebo pro ty co jsou již profíci a hledají vlny větší.

Můžeme doručit do:
5.8.2020 5.8.2020 5.8.2020 5.8.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Vlnové
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Rozměry: 264cm 76cm 12cm
Výtlak: 145 l
? Konstrukce: Dynemový pás
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina 2x fixni po boku

RRD Wave V2


Určení

Pro všechny jezdce na vlny, ať jsou menší nebo větší, tento PADDLEBOARD si s nimi hravě poradí. Lehčí jezdci ho mohou využívat i jako klasický, ať už na jezera, řeky nebo moře. Také lze využít jako dětský.

Tvar

Díky speciálně zúženému předku, zadku a zvýšené špičce můžete na AirWave v3 snadně pádlovat a zachytit tak vlny od těch nejmenších až po ty největší. Mírně snížená šířka na 30 palců u obou modelů umožní větší přilnavost a Vy díky ní můžete lépe surfovat. Také Vám to umožní snadněji se otáčet nahoře i dole a získáte tak pocit, jako kdybyste stáli na pevné desce. Je vyráběn ve dvou velikostech.

Konstrukce

Prostředkem paddleboardu vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynemových vláken.Ten sám o sobě činí PADDLEBOARD o 30% tužším než běžné konvenční paddleboardy. Samozřejmě zde nechybí široká výztuha z 900gr/m2 sublimovaného PVC, kterou naleznete na bocích kolem celého PADDLEBOARDU. 4 mm vysoká EVA pěna.

Finy

Tři finy (kormidla) pro maximální manévrovatelnost.

air wave v2 rrd nafukovaci vlnovy paddleboard sup karlin

AIRWAVE V2 Velikost FINS Litráž(L)
8’8” 264cm 76cm 12cm 1XSINGLE FIN US + 2 X SIDE FINS 145
9’0″ 274cm 76cm 12cm 1XSINGLE FIN US + 2 X SIDE FINS 150

 

air wave v2 rrd nafukovaci vlnovy paddleboard sup karlin pan s paddleboardem

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard