Novinka Doprava zdarma
Značka: F2

Nafukovací paddleboard F2 Team 10'5''x32''x6" - komplet s pádlem

2 hodnocení
12 590 Kč
MÁME SKLADEM (1 ks)

F2 Team 10,5-32 je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround, avšak s možností připojení windsurfingového oplachtění. Plovák má tedy kromě uchycení na kloub také středovou finou, která umožňuje stoupat proti větru při učení se windsurfingu. Je vhodný pro jakéhokoliv jezdce do 100 kg.

Kategorie: Paddleboardy
Hmotnost: 10 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 318 cm, 83 cm a 15 cm
Výtlak: 290 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 2x odnímatelné finy (zadní a centrální)

PADDLEBOARD F2 Team

Team

Je nafukovacím paddleboardem z kategorie WindSUP, ke kterému lze připevnit jak nafukovací, tak klasickou windsurfingovou plachtu. Paddleboard je díky svému tvaru vhodný jak na klidné, tak i tekoucí vody. Tloušťka je 6", šířka 32" a délka 10'5". Výtlak paddleboardu je 290 litrů, váha 11,8 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 120 kg. Jde o 318 cm dlouhý a 83 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený klasickou dvouvrstvou technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Windsurfová verze je vybavena insertem na palubě, do kterého našroubujete jakýkoliv windsurfingový jezdec který má šroub M8 a na něj pak odpovídající WS oplachtění. Dále má plovák navíc středovou plastovou flosnou, která nahrazuje "kačenu" a zadní plastovou flosnou, obě do US boxů, které jsou pevnou součástí dna plováku.

Tlak paddleboardů

Paddleboardy značky F2 mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 13-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. 

Konstrukce: (DL - "Double layer")

Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

Co se nachází v kompletu:

  • plovák F2 Team 10´5" x 32" x 6"
  • 3-dílné nastavitelné hliníkové pádlo s plastovým listem
  • Vysokotlaká pumpa
  • US BOX zadní fina + US Box středová fina
  • Opravná sada
  • Batoh na přenášení paddleboardu

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard