Akce Novinka Doprava zdarma
Značka: F2

Dětský nafukovací rychlý paddleboard F2 Ocean 9'2 KID TOUR komplet s pádlem

1 hodnocení
7 690 Kč 8 499 Kč Sleva 10 %
MÁME SKLADEM (1 ks)

Dětský nafukovací paddleboard F2 OCEAN Tour 9'2. Rychlý, ale méně stabilní než klasický allround. Nosnost 75 kg, váha pouze 7.5 kg. Lze připojit kajakovou sedačku. Vybaven madly pro přenášení. Je velmi pohodlný pro děti na přenášení a ovládání. Dodáván v plnohodnotném přepravním batohu.

Kategorie: Paddleboardy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.5 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 75 Kg
Váha: 7,5 kg
? Rozměry: 280cm 66cm 12cm
Výtlak: 185 l
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

PADDLEBOARD F2 Ocean 9´2 Tour

komplet s pádlem F2

F2 Ocean 9´2-25

Dětský rychlostní touringový paddleboard od německého výrobce F2. Plovák je vyroben dvouvrstvou technologií, avšak zachovává si nízkou váhu  kolem 7,5 kilogramů. Díky tomu se snadno přenáší i dětem. Jedná se o paddleboard v užším, špičatějším tvaru, který poskytuje  skvělý průraz hladinu a vyšší rychlost, ale sníženou stabilitu. Je tedy určen pro děti, které již mají nějakou zkušenost s pádlováním. Plovák disponuje madly na přídi, což umožňuje dětem s paddleboardem snadno manipulovat jak na břehu, tak ve vodě. Navíc má pět rozmístěných kovových kroužků "D-ringů" pro možnost upnutí paddleboardového příslušenství (např. kajakové sedačky). Paluba je pokryta frézovanou protiskluzovou pěnovou podložkou, která se nesmeká a je příjemná pro nohy. Flexibilní lanka na plováku, díky kterým si na paddleboard můžete uchytit osobní věci. Dodáván v plnohodnotném přepravním batohu.

Rozměry zabaleného plováku:

Výška: 100 cm, Šířka: 72 cm, Tloušťka: 27 cm

Tlak paddleboardů

Paddleboardy značky F2 mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 13-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 15 PSI.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák F2 Ocean 9'2'' Tour
  • Vysokotlaká pumpa
  • Skládací hliníkové pádlo
  • Transportní batoh
  • 1x odnímatelná flosna
  • Opravná sada

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard