Aktuálně: 

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ČR v rámci prevence šíření koronaviru COVID-19 je naše prodejna od 22.10.2020 po dobu platnosti mimořádných opatření uzavřeny. Předpokládané otevření prodejny je 13.12.2020. Provoz našeho eshopu funguje bez omezení. Není možné realizovat pouze osobní odběry z důvodů uzavření prodejen.

U těžších objednávek aktuálně zaznamenáváme 2-3 dny zpoždění dodání. Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard Zray Snapper Pro - komplet s pádlem

Neohodnoceno
14 999 Kč
Lze objednat (4-9 dní)

Nafukovací paddleboard Zray Snapper Pro 11" SUP zajišťuje skvělou stabilitu na větších vlnách. extrémně stabilní, aby se vyrovnala s turbulencí drsné vody to vše kvůli 5-fin systemu. Snapper 11" dodává se s 3-dilným hliníkovým pádlem, batohem, zadní ploutvičkou a pumpou. Paddleboard zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Můžeme doručit do:
7.12.2020
Kategorie: Touring / Na delší trasy
Hmotnost: 12.6 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 150 Kg
? Rozměry: 335cm 86cm 15cm
Výtlak: 289 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 4 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY Snapper Pro+ PÁDLO ZRAY

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray Snapper Pro

Nafukovací paddleboard Snapper PRO 11 'je určeno pro jezdce hledající výkon a rychlost.. Docela objemná velikost (11 '/ 335 cm na délku a 6 "/ 15 cm tlustá), bude extrémně stabilní, aby se vyrovnala s turbulencí drsné vody. Jeho 5-fin systém vám umožní zahrnout všechny typy vln. Vhodné pro všechny jezdce, ženy a muže do 150 Kg,

Konstrukce: (SL - "Single layer")
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.
Nafouknutí
Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou + 4 finy fixní. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

snapper pro zray nafukovaci paddleboard obr2

info2-drop-stitch

Konstrukce Zray: Drop Stitch Dvojvrstvová Premium Konstrukce

Ke konstrukci Drop Stitch je přidána druhá vrstva 1000D vyztuženého PVC.

Tato konstrukce dodává vetší váhu desce na jedné straně (+ 15%), ale zaručuje mimořádnou tuhost desky a zachovává její počáteční tvar za všech podmínek.

335x86x15cm v kombinaci s ostrou špičkou = stabilita, ovládání a rychlost

Díky širokému tvaru (34 "/ 86 cm), tento pohodlný nafukovací SUP dodá jezdci dokonalou rovnováhu při pádlování vodě. Postavený v Double Stack Drop Stitch, bude velmi tuhý, aby čelil otřesům v řece Její délka 11 '/ 335 cm v kombinaci s špičatým typem dávají sílu a rychlost. Extrémně stabilní (6 "/ 15cm tlustý).

technologie zray a jeji vyhody snapper paddleboardy karlin 1
technologie zray a jeji vyhody snapper paddleboardy karlin 5

Držák na přenášení Premium

4 velmi pohodlné rukojeti díky své neoprenové podšívce byly umístěny ve středu desky a na koncích pro příjemnější uchopení!  

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na ocas desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jizdy.

technologie zray a jeji vyhody snapper paddleboardy karlin 3
technologie zray a jeji vyhody snapper paddleboardy karlin 7

Systém s 1 odnímatelným flosnou + 4 pevné boční flosny

Flosny SNAPPER 11 "je profesionální model s ploutvemi uzpůsobenými pro trénink v divoké řece. Tento systém vám umožní brát více rychlosti a také lepší přizpůsobení trajektorie a rychlosti!

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

technologie zray a jeji vyhody snapper paddleboardy karlin 4

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY Snapper 11'10" 34"x6"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 50 cm, Výška: 26 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY 

snapper pro zray nafukovaci paddleboard obr1

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard