Akce Sleva Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY Fury Pro F2 - komplet s pádlem

1 hodnocení
12 850 Kč 13 399 Kč Sleva 4 %
MÁME SKLADEM (1 ks)

Touring paddleboard Fury PRO 10'6"x32"x6" s hliníkovým 3 dilným pádlem a dalším příslušenstvím od značky Zray. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 140 Kg

Kategorie: Touring / Na delší trasy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.1 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
? Rozměry: 320cm 81cm 15cm
Výtlak: 258 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY FURY PRO + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY

Zray Fury Pro F2
Paddleboard je univerzální SUP plovák určený především pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Je vynikající též na delší vyjíždky. Díky dvěma přídavným flosnám totiž nejenom drží perfektně směr, ale je můžete s ním jet také na řece, kde není dost vody. Zray Fury má tloušťku 6" (15 cm), šířku 32" (81 cm) a délku 10'6"(320 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 258 litrů, váha 9,1 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.
Konstrukce: (DL - "Double layer")
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.
Nafouknutí
Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Finy (flosna) a zbytek
Tento paddleboard má vzadu dvě menší finy + jednu větší pro maximální stabilitu a rovnou jízdu. Původně byl vyroben speciálně pro záchranné týmy, které na nich měly zachraňovat lidi ve všemožných podmínkách.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

fury pro zray paddleboard univerzalni paddleboardy karlin

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY Fury Pro 10'6"x32"x6"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna a dvě menší po stranách
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 91 cm, Šířka: 51 cm, Výška: 26 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

fury pro zray paddleboard toureing 10x6 paddleboardy karlin

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard