Akce Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY Fury - technologie Double layer - komplet s pádlem

9 hodnocení
11 800 Kč 12 499 Kč Sleva 6 %
MÁME SKLADEM

Touring paddleboard Fury 10'0"x32"x6" s hliníkovým 3 dilným pádlem a dalším příslušenstvím od značky Zray. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 120 Kg

Kategorie: Touring / Na delší trasy
Hmotnost: 8.8 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 305cm 81cm 15cm
Výtlak: 246 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY FURY + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY

Zray Fury

Paddleboard je univerzální SUP plovák určený především pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Je vynikající též na delší vyjíždky. Díky dvěma přídavným flosnám totiž nejenom drží perfektně směr, ale je můžete s ním jet také na řece, kde není dost vody. Zray Fury má tloušťku 6" (15 cm), šířku 32" (81 cm) a délku 10" (305 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 246 litrů, váha 8,8 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: (DL - "Double layer")
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.
Nafouknutí
Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Finy (flosna) a zbytek
Tento ULTRABETONOVÝ paddleboard má vzadu dvě menší finy + jednu větší pro maximální stabilitu a rovnou jízdu. Původně byl vyroben speciálně pro záchranné týmy, které na nich měly zachraňovat lidi ve všemožných podmínkách.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

fury zray nafukovaci paddleboardy zray brand

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY Fury 10"x32"x6"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna a dvě menší po stranách
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

nafukovaci paddleboard fury 10 palcu spicaty paddleboardy karlin

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard