Sleva
Výrobce: RRD

Nafukovací paddleboard RRD AirVenture V3 12’0″x 36″x6″

24 990 Kč 35 900 Kč Sleva 30 %
Máme SKLADEM

Je libo rybolov nebo delší výlety s rodinou a přáteli? Venture Vám to poskytne. Zcela unikátní Paddleboard na mnoho zážitků. Název Venture tomu odpovídá.

Venture - Dobrodružství


 

Můžeme doručit do:
20.8.2018
Kategorie: Touring - Na delší trasy
Hmotnost: 13 kg
Rozměry: 365cm 90cm 15cm
Výtlak: 360 l
? Konstrukce: Dynamový pás
Tlak: 18 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina


292-10-13-59-rrdlogoRobertoRicciDesign nebo-li zkráceně RRD nikdy nezklamalo. Proces a testování nových věcí probíhá neustále a tomu odpovídá i to, že každý paddleboard nese jinou specifickou strukturu.


RRD Venture V3
Dobrodružné cesty, kempování a rybaření na paddleboardu RRD Venture V3 Vás nikdy nepřestane bavit. Perfektní nafukovací paddleboard do Vašeho auta.Na řeku, jezero nebo kamkoliv se budete chtít vydat a poznávat neznámá a nedostupná místa. Ideální pro rybaření nebo výlet s rodinou či přáteli. 36cm šíře a 15cm výše tohoto paddleboardu zajišťuje extra stabilitu a komfort. Na přídi a zádi je vybaven přepravním poutkem.

RRD
jako jeden z leaderů v nafukovacích supech vyvinula výjimečnou technologii, jak paddleboard udělat lehkým a zároveň neuvěřitelně pevným.

Konstrukce

Prostředkem paddleboardu vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynemových vláken a zároveň ještě široká výztuha z 900gr/m2 sublimovaného PVC, která je i na bocích kolem celého paddleboardu. Paddleboard má výjimečné vlastnosti nízké váhy kombinované s extrémní pevností. 

 

Vše o paddleboardech


Jak si vybrat paddleboard ?