Značka: RRD

Nafukovací paddleboard RRD Aircruiser V4

17 hodnocení
25 590 Kč 26 590 Kč 27 790 Kč 29 590 Kč od 25 590 Kč 29 400 Kč 29 000 Kč 29 000 Kč od 29 000 Kč Sleva 13 % Sleva 8 % Sleva 4 % - Sleva až 13 %
Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Lze objednat (4-9 dní) Zvolte variantu
Druh pádla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Extrémně pevný paddleboard AirCruiser V4 na hladkou vodu i moře. Zde si přijde na své každý, kdo chce lehce a rychle plout po hladině bez přebytečné námahy. Šířka je 78 cm

Můžeme doručit do:
12.8.2021 12.8.2021 12.8.2021 12.8.2021 Zvolte variantu
Kategorie: Touring / Na delší trasy
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 150 Kg
? Rozměry: 365cm 78cm 15cm
? Výtlak: 310 l
? Konstrukce: Dynemový pás
? Přednosti: ("TBP") Thermo Plastic Belt
Tlak: 18 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina

Známá italská firma RRD je absolutní světový leader ve vývoji nafukovacích paddleboardů.

RRD AirCruiser V4
Je tvar pro každého, kdo chce rychle a efektivně pádlovat. Velmi lehce klouže po hladké hladině a bezpracně sjíždí malé vlny. Šípovitý tvar na přídi lehce proniká vodou a pádlování je tak velmi snadné a rychlé. Paddleboardy RRD mají ničím nenahraditelné vlastnosti nízké váhy, kombinované s extrémní pevností a jsou naprostým vrcholem toho, co je možné v současném světě nafukovacích paddleboardů poskytnout. Paddleboard je vzhledem k výšce 15 cm vhodný pro rodinku nebo jednotlivce vážícího až 150Kg.

rrd aircruiser 3 osoby padluji na rrd sup paddleboardy karlin

Konstrukce
Uprostřed kolem celého paddleboardu vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynamových vláken. Ten sám o sobě činí paddleboard o 30% tužším než běžné konvenční paddleboardy. Samozřejmě zde nechybí široká výztuha z 900gr/m2 sublimovaného PVC, kterou naleznete na bocích kolem celého paddleboard.

rrd technologie paddleboardu paddleboardy karlin nafukovaci

RRD

Paddleboardy RRD mají ničím nenahraditelné vlastnosti nízké váhy, kombinované s extrémní pevností a jsou naprostým vrcholem toho, co je možné v současném světě nafukovacích paddleboardů poskytnout.

cruiser v4 RRD nafukovaci sup s detail popisemcruiser v4 rrd vepredu batoh paddleboardy karlin

AIRCRUISER V4 Velikost Finy Objem
12’0″ 12′ X 31″ X 6″ 1XSINGLE FIN US 310 l

 

Co se nachází v kompletu:

  • Paddleboard RRD Air Cruiser V4
  • pádlo dle výběru
  • odnímatelná Us Box flosna
  • transportní batoh s kolečky
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada

krasny aircruiser v4 rrd paddleboardy karlin

RRD AirRace V4 - Air Tourer V4 - AirCruiser V4 from RRD International on Vimeo.

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard