Doprava zdarma
Značka: STX

Nafukovací paddleboard STX WS Freeride 10'6'' x 32 x 6'- komplet s pádlem

Neohodnoceno
12 800 Kč 15 999 Kč Sleva 20 %
Vyprodáno

STX WS Freeride 10,6'x32"x6''je nafukovací paddleboard s možností připojit windsurfingové oplachtění. Paddleboard  je určen pro jezdce s hmotností do 110 kg. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej jednoduše zabalíte. Nafukovací paddleboardy jsou tedy mimořádně skladné a jednoduché na přepravu.  

Můžeme doručit do:
22.10.2020
Kategorie: SLEVY %
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 110 Kg
? Rozměry: 323cm 82cm 15cm
Výtlak: 270 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina a 1 x zadní

WS Freeride 10'6'' x 32" x 6''

STX 10,6 x 32"x 6''je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, který má možnost připojit windsurfingové oplachtění. Perfektní jak pro první seznámení se s windsurfingem, tak pro použití jako rekreačního WS plováku. Plovák je tlustý 6", široký 32"" a dlouhý 10,6' a má 2 kusy Slide-In flosen, jednu vzadu a jednu uprostřed plováku. S výtlakem 270 litrů a váhou 10,9 kg je určen též pro těžší jezdce (do 110 kg). Jedná se o 323 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), standardní kvalitní dvouvrstvá konstrukce. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Konstrukce: (DL - "Double layer")
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

Povrch paddleboardu je potažen odolným protiskluzovým materiálem STX Honey Grip. WS verze je vybavena insertem na palubě, do kterého našroubujete jakýkoliv windsurfingový jezdec který má šroub M8 a na něj pak nasunete odpovídající WS oplachtění. Dále je plovák vybaven velkou středovou plastovou flosnou která nahrazuje ploutev, zadní plastovou flosnou, obě jsou Slide-In verze, tedy jsou velmi odolné, pružné, a téměř nezničitelné.

Flosny a zbytek

Plovák má dvě hlavní odnímatelné flosnu(ploutvičky) v zadní části dna a uprostřed typu "Slide-In". V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. 

Co se nachází v kompletu:

  • plovák STX WS Freeride 10,6'32"
  • zadní a prostřední plastová slide-in flosna (celkem 2 kusy)
  • transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa s manometrem
  • základní opravná sada
  • základní třídílné pádlo s plastovým listem a ALU dříkem, rozsah nastavení 170-220cm, váha cca 1,1kg

Aqua Marina iSUP - All Around 2019

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard