Novinka Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon X5 Windsup LTD 10’2″x32″x6″ 2021

10 hodnocení
25 500 Kč 26 500 Kč Sleva 4 %
MÁME SKLADEM (2 ks)

Novinka na 2021. Neon X5 Windsup LTD 10'2" je skluzový! windsurfingový paddleboard. Je možné k němu připevnit WS plachtu a jezdit s ním ve skluzu, dokonce zvládá i vyjeté halzy! Jinak je určen též pro pádlování a splňuje všechny parametry rodinného nafukovacího paddleboardu.

Kategorie: VÝPRODEJ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.2 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 130 Kg, 140 Kg
? Rozměry: 310cm 81cm 15cm
? Výtlak: 303 l
? Konstrukce: 3D Fusion
? Tlak: 18 PSI
Finy: 2x US box je rozdělen na dvě části

Nafukovací paddleboard Neon Windsup LTD X5 10'2"


Neon X5 Windsup 2021

Plovák má výtlak 303 litrů a má poměrně nízkou váhu - 10,2 kg a to díky speciální patentované technologii Fusion 3D (zpevněná technologie MSL). Výška 15 cm zajišťuje velmi vysoký výtlak paddleboardu a šířka 81 cm naopak dodává plováku stabilitu.

Model X5 10'5" byl vytvořen tak, aby mohl splnit všechny požadavky na rodinný paddleboard. Je extrémně stabilní a přitom poměrně rychlý. Uveze velmi těžkého jezdce, dva normální nebo tři lehčí.. Pro děti jsou přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

X5 Windsup 10'2" bude nejlépe sedět zkušenějším windsurfařům. Je nejmenším, a tedy nejzábavnějším plovákem pro windsurfing. Jde okamžitě do skluzu a je nejživější. Díky své šířce 32" zůstává ještě v kategorii stabilní plovák, ale je méně stabilnější než jeho větší bratři. Na windsurfingu s ním můžete dosáhnout nejvyšší rychlosti. Jeho chování je srovnatelné z 90% s pevným skluzovým freemove windsurfingovým plovákem. 

X5 Windsup 10'5" je univerzální velikost, vhodná jak pro začínající, tak pokročilé jezdce na windsurfingu. Ještě zůstává stále velmi zábavným a točivým pro windsurfing, ale má přidanou stabilitu díky šířce 34". Pomůže tak při vytahování plachty, při rozjezdu do skluzu. Z hlediska paddleboardingu je stabilnější než jeho menší sourozenec, zhruba stejně rychlý a je vynikajícím kompromisem pro rodinný plovák, protože má velký výtlak potřebný pro celou rodinu.

X5 Windsup 10'10" je ideálním pro začínající windsurfaře nebo velmi těžké jezdce. Při windsurfingu drží nejlépe směr ze všech třech modelů Windsup X5, má největší výtlak a je nejstabilnějším ze všech třech. Při pádlování bez použití plachty je nejrychlejším. Má extra přidaný výtlak, takže na něm uvezete opravdu hodně..

 

Windsup

Windsurfová verze je na palubě vybavena unikátní hliníkovou vložkou, která je mnohonásobně trvanlivější než plastové vložky u standardních windsupů většiny firem na trhu. Do insertu se závitem M8 na palubě se našroubuje jakýkoliv windsurfingový jezdec se šroubem M8 a na něj se pak připojí ws oplachtění. Na zádi má pevnou gumovou hranu.

Flosny (kormidla)

Neon windsup X5 LTD je vybaven speciální středovou a zadní zacvakávací plastovou flosnou. Vkládají se do US boxu bez použití šroubováku či jakéhokoliv nářadí! Finy jednoduše vložíte do boxu a zasunutím směrem dozadu je zacvaknete do plováku. 

US box je rozdělen na dvě části - přední a zadní a uprostřed je možné jej ohnout, což výrazně usnadňuje rolování plováku po vyfouknutí. 

Nafouknutí

Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.

Konstrukce: (MSL) New Fusion 3D

Co se nachází v kompletu:

  • nafukovací paddleboard X5 Windsup 10'2" x 32" x 6"
  • trojdílné skládací pádlo dle výběru ( hlínik,sklolaminát,karbon )
  • 1x odnímatelná plastová Us-box fina 1x středová Us-box
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard