Novinka Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon X1 Windsup 10’7″x34″x6″ 2021

4 hodnocení
23 400 Kč 24 500 Kč Sleva 4 %
SKLADEM (2 ks)

Novinka na 2021. Neon X1 Windsup 10'7" je skluzový! windsurfingový paddleboard. Je možné k němu připevnit WS plachtu a jezdit s ním ve skluzu, dokonce zvládá i vyjeté halzy! Jinak je určen též pro pádlování a splňuje všechny parametry rodinného nafukovacího paddleboardu.

Kategorie: SLEVY %
Hmotnost: 10.4 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 160 Kg
? Rozměry: 322 cm 86cm 15cm
? Výtlak: 341 l
? Konstrukce: 3D Fusion
? Tlak: 18 PSI
Finy: 2x US box je rozdělen na dvě části

Nafukovací paddleboard Neon Windsup X1 10'7"


Neon X1 Windsup 2021

Plovák má výtlak 341 litrů. Výška 15 cm zajišťuje velmi vysoký výtlak paddleboardu a šířka 86 cm naopak dodává plováku vysokou stabilitu.

Model X1 Windsup 10'7" byl vytvořen tak, aby mohl splnit všechny požadavky na rodinný paddleboard. Je extrémně stabilní a přitom poměrně rychlý. Uveze velmi těžkého jezdce, dva normální nebo tři lehčí.. Pro děti jsou přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

10'7" je univerzální velikost, vhodná jak pro začínající, tak pokročilé jezdce na windsurfingu. Plovák je zábavným a točivým pro windsurfing, má přidanou stabilitu díky šířce 34", což pomůže tak při vytahování plachty i při rozjezdu do skluzu. Z hlediska paddleboardingu je jeho tvar mix rychlosti a stability. Drží pefektně směr a má velký výtlak potřebný pro celou rodinu.  

Windsup

Windsurfová verze je na palubě vybavena unikátní hliníkovou vložkou, která je mnohonásobně trvanlivější než plastové vložky u standardních windsupů většiny firem na trhu. Do insertu se závitem M8 na palubě se našroubuje jakýkoliv windsurfingový jezdec se šroubem M8 a na něj se pak připojí ws oplachtění. Na zádi má pevnou gumovou hranu.

Flosny (kormidla)

Neon windsup X1 je vybaven speciální středovou a zadní zacvakávací plastovou flosnou. Vkládají se do US boxu bez použití šroubováku či jakéhokoliv nářadí! Finy jednoduše vložíte do boxu a zasunutím směrem dozadu je zacvaknete do plováku. 

US box je rozdělen na dvě části - přední a zadní a uprostřed je možné jej ohnout, což výrazně usnadňuje rolování plováku po vyfouknutí. 

Nafouknutí

Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.

Konstrukce: (MSL) Fusion 3D

Co se nachází v kompletu:

  • nafukovací paddleboard X1 Windsup 10'7" x 34" x 6"
  • trojdílné skládací pádlo dle výběru ( hlínik,sklolaminát,karbon )
  • 2x odnímatelná plastová Us-box fina
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard