Značka: RRD

Skládací plachta RRD Compact Freeride MK1 5.0

Neohodnoceno
15 500 Kč
MÁME SKLADEM (2 ks)
Velikost oplachtění

Výkony skládací plachty Compact Freeride pachta je lehká a dobře ovladatelná. Vše s velmi dobrým startem. Ve velikostech 5.0m² - 6.0m² a 7.0m². Skládací oplachtění Compact Freeride navždy změní způsob, jakým uvažujeme o windsurfingu.

Kategorie: Skládací plachty
Stěžeň: 80% Carbon - 5 častí
Ráhno: 2 častí
? Spíra: 5
Včetně: Pátka, vytahovací provaz, baťoh

 

Bez tohohle to nepojede Compact Freeride Rig Back (skládací komplet)

Na windsurfing se od tohoto okamžiku budete dívat jinak.

Slovy RRD

Bezpochyby naše doposud největší inovace. Skládací Compact Freeride vám poskytne vysoký výkon pro windsurfing, a to v přenosném balení. Pěti spírová freeride konstrukce nabízí spoustu low-end šťávy, která vás rozjede, bez ohledu na to, na jakém RRD plováku pojedete. To je budoucnost windsurfingu. “

RRD design team has continued the compact rig innovation with this powerful and stable 5 batten freeride sail, and performance rig that packs up into a small wheeled travel bag for ease of portability. It works equally well for powering both inflatable and conventional hard boards, the Freeride sail gives plenty of low-end to get you up and moving, while maintaining control and manueverability at its top end. Dacron stretch is controlled through both Kevlar reinforced seams built into the batten pockets as well as diagonal load bearing seams across the main power zone. Available in 5.0, 6.0 and 7.0, with all the sails designed around the same rig pack, meaning you can also now have a complete freeride quiver in a back pack. Whether its airline travel, space saving or just convenience, the Compact Freeride will revolutionise your windsurf experience. RRD innovation that's changing the rules for performance.

Key Features: 

  • Dacron folding panel – Our innovative folding sail system to revolutionise the portability of windsurfing.
  • Kevlar reinforced anti stretch seams incorporated into the batten pocket construction.
  • Diagonal load bearing seams to control dacron stretch in the main power zone.
  • 2 part batten with high grade aluminium joint - Providing a durable connection and ease of use when folding
  • Xply luff panel for control and electric response.
  • Head curve – Reduction in the top batten length to reduce tip swing weight.

airwindsurf-freeride_28118576844_o1

AirWidnsurf Pro MK1 Ráhno Stěžeň Spíry +
5.0 Pro 2-dilný 175±2CMS 5-dilný 400 RDM C80% 5 vytahovaci provaz,patka
6.0 Pro 2-dilný 190±2CMS 5-dilný 400 RDM C80% 5 vytahovaci provaz,patka
7.0 Pro 2-dilný 204±2CMS 5-dilný 400 RDM C80% 5 vytahovaci provaz,patka

 

 

arrow-symbol-on--yellow-icon-2123Navod na použití AirWindsurf Navod k sestavení zdestažený soubor


 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard