Značka: RRD

Skládací komplet oplachtění RRD Sup Sails MK1 4.5m²

3 hodnocení
16 900 Kč 19 500 Kč Sleva 13 %
MÁME SKLADEM (2 ks)

Revoluční změna s kompaktním oplachtěním, které se vejde do nejmenší možné tašky. Přinášíme vám nejjednodušší způsob, jak si vyzkoušet své první kroky na windsurfingu. Vezměte si dva batůžky kamkoliv s sebou a užívejte si tak zábavu kdekoliv. 

Kategorie: Skládací plachty
Stěžeň: 370 (5kusy)
Ráhno: 135cm - 195cm
? Spíra: 2
Včetně: dětský stěžeň, ráhno, vytahovací provaz, pata, kloub

Vítejte ve světe vodních sportů poháněných větrem!

komplet oplchateni rrd sup sails compact mk1 sup karlin

Nová a jednoduchá cesta, která posouvá paddleboarding na nový level. Po té, co jste objevili náhlou svobodu uprostřed rozlehlé vodní plochy s paddleboardem, jste si jednoho dne možná při mírném větru uvědomili, že vás pádlo už rychleji vpřed neposune a že by se vám hodila nějaká ta plachta. Tak jste si otevřeli internet a studovali co a kde se dá koupit. Všechno bylo velké a neskladné. Po dlouhém hledání a projíždění internetových obchodů jste se nakonec rozhodli, že vám tak bude muset stačit pouze pádlo.

Skladnost a velikost se už teď neřeší! S novým oplachtěním RRD Sup Sails Compact RIG je vše jednoduché a snadné.

Celé oplachtění se Vám jednoduše vleze do jednoho batohu a to díky stěžni, který je složen ze 4 částí, skládací plachtě a stylovému 2-dílnému ráhnu.

V kompletu se nachází:

  • plachta
  • ráhno
  • 3 nebo 5-dílný stěžeň
  • kloub
  • nástavec
  • vytahovací provaz
  • provazy na ujištění plachty a ráhna
  • stylový batoh na záda

compact sails na paddleboardy skladaci plachta sup karlin

Sup Sails RRD Ráhno Stěžeň Spíry Doporučený věk
1.5 135/195 3-dilný RDM 175cm 1 děti od 5 do 8
2.5 135/195 3-dilný RDM 265cm 1 děti od 8 do 11
3.5 135/195 4-dilný RDM 310cm 2 děti od 11 do 13
4.5 135/195 4-dilný RDM 370cm 2 váha od 65kg
5.5 135/195 4-dilný RDM 400cm 2 váha od 65kg

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard