Značka: RRD

Komplet oplachtění RRD Easyride MK8 5.5m²

2 hodnocení
15 900 Kč 18 700 Kč Sleva 15 %
Vyprodáno
Velikost oplachtění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Oplachtění je odolnější vůči špatnému zacházení díky použitým materiálům v porovnání s klasickými SUP oplachtěními. Plachta je z ušitá z trvanlivější a dražšího X-ply monofilmu, který je odolnější vůči mechanickému poškození. Oplachtění má také mnohem pevnější ráhno, které tak lze používat s trapézovými úvazky a trapézem.

Součástí oplachtění není kloub!!!

Můžeme doručit do:
3.9.2021
Kategorie: Skládací plachty
? Stěžeň: 2-dílný
Ráhno: 160-220cm
? Spíra: 4
Příslušenství: pata stěžně, vytahovací provaz

DOTKNI SE A JEĎ!


PLACHTA RRD EASYRIDE MK8Easy-Ride-MK8-rig

Přepracované plachty RRD EasyRide s lehce větším zahnutím stěžně a menším twistem nabízí dokonalý balíček vyváženosti spojeného se snadným "strojením". Jsou to jednoduché a lehké plachty, vyvinuté speciálně pro začátečníky, vhodné též pro windsurfingové školy. Mají zvlášť uzpůsobenou spodní část plachty, která zjednodušuje "strojení" a napínání plachty a omezuje nežádoucí kontakt s plovákem.

Plachta je dodávána včetně obalu na plachtu.


RÁHNO RRD EASYRIDE 160-220 CM

RRD ráhno ER je vytvořené z hliníku T8. Má konstantní zahnutí dokonale sedící ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty. Je pokryté novým super tenkým gripem na redukované 29 mm silné trubce a má novou a velmi pevnou natáčecí přední koncovku.


STĚŽEŇ RRD EPX dvojdílný

EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný stěžeň. V kombinaci s plachtami EasyRide je to skutečné zdokonalení pro všechny EasyRide oplachtění, které budou mít lepší a odolnější stěžeň vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!

 

EASYRIDE MK6 LUFF BOOM (±2CMS) BATTENS REC. MAST HEAD
3.5 308 165 2 EPX 310 Cm ADJ
4.0 338 170 3 EPX 340 Cm ADJ
4.5 368 175 3 EPX 370 Cm ADJ
5.0 398 180 3 EPX 400 Cm ADJ
5.5 415 190 4 EPX 415 Cm ADJ
6.0 428 200 4 EPX 430 Cm ADJ

 3G1A9472-mm

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard