UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: STX

Komplet juniorské oplachtění pro paddleboardy STX PowerHD Dacron 3.2m²

Neohodnoceno
7 500 Kč
MÁME SKLADEM (1 ks)
Velikost oplachtění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Windsurfingové a paddleboardové  oplachtění STX vyrobené z pevného Dacronu ve velikostí 3.2m2

Kategorie: Skládací plachty
Doporučený věk: 9-12 let
? Stěžeň: 2-dílný
? Typ stěžně: RDM
? Spíra: 3
Včetně: dětský stěžeň, ráhno, redukce na patu, obal, provazy

STX POWER HD DACRON

PowerHD Dacron

Lehká plachta PROLIMIT STX vyrobena z velmi pevného materiálu Dacron v kompletu s lehkým stěžněm a lehkým ráhnem, set obsahuje i všechna potřebná lana a také vytahovací lano. Oproti oplachtění Powerkid je PowerHD o něco těžší, ale pevnější.  

Oplachtění STX PowerHD je dostupné ve velikostech 2.4m2, 2.8m2, 3.2m2, 3.6m2  4.0m2 a 4.5m2 patří RDM (redukovaný průměr stěžně)
Velikostí 5.0m2 5.5m2 a 6.0m2 patří SDM (standart průměr stěžně)

*Důležité upozornění - aby bylo možné oplachtění postavit, musíte mít standardní patu stěžně, která jako jediná pasuje do adaptéru, který je součástí dodávky. Nic jiného než standardní pata nelze použít (nástavec a podobně), pokud patu nemáte, je nutné jí objednat jako další položku!! Pro použití s nafukovacím windSUPem použijte kardanový kloub

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard