Značka: RRD

Nafukovací rychlostni paddleboard RRD AiRace V4

6 hodnocení
25 900 Kč 26 500 Kč od 25 900 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Velikost RRD
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nafukovací rychlosti paddleboard . RRD AiRace V4 je srovnatelný i s nejrychlejším pevným karbonovým paddleboardem od RRD Razzle Dazzle.

 

Můžeme doručit do:
24.6.2020 24.6.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Rychlé / Závodní
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 100 Kg, 110 Kg, 120 Kg, 130 Kg, 140 Kg, 150 Kg, 160 Kg
Rozměry: viz. tabulka v popisu
Výtlak: viz. tabulka v popisu
? Konstrukce: Dynemový pás
Finy: 1x odnímatelná US box fina

RRD Airace V4 - NAFUKOVACÍ RYCHLOSTNÍ

Airace V4 Zavodní nafukovací paddleboard

Dokázali jste si někdy představit, že můžete být na nafukovacím paddleboardu stejně rychlí, jako na karbonovém protějšku? Tak už nemusíte pouze snít. Tento nafukovací paddleboard díky jedinečnému tvaru přesně tohle dokáže. Stabilní, praktický a neskutečně rychlý. Takto by se dal jednoduše popsat tento jedinečný nafukovací paddleboard. Nyní k dispozici v 6 různých velikostech! Postavena s novým SDB "Sandwich Dyneema Belt" na spodní straně a TPB "Thermo Plastic Pás" na padu, která obepíná celý obrys desky od paluby ke spodní části jako příčník, deska se stává o 50% tužší než jakákoli běžná nafukovací deska. Díky měkké liště Edge PVC, umístěné pod ocasem desky, voda proudí rychle a čistě bez všelijakých kývani.

Nafukovaci paddleboard rrd Air Race V4 trik

Konstrukce

Uprostřed kolem celého paddleboard vede jako prstenec lehký a extrémně pevný sandvičový pás z dynamových vláken. Ten sám o sobě činí paddleboard o 30% tužším než běžné konvenční paddleboardy. Samozřejmě zde nechybí široká výztuha z 900gr/m2 sublimovaného PVC, kterou naleznete na bocích kolem celého paddleboardu. 4mm vysoká EVA pěna - nová protiskluzová podložka je nyní velmi měkká a ideální pro delší výlety na vodě. Paddleboard má více úchytů, takže se velmi lehce přenáší.

*NEW*

TPB - “Thermo Plastic Belt” on the deck of the board that wraps the whole contour of the board from the deck to the bottom as a stringer, the board becomes about 50% stiffer than any conventional inflatable board.

RRD

Jako jeden z leaderů v nafukovacích supech vyvinula výjimečnou technologii, jak paddleboard udělat lehkým a zároveň neuvěřitelně pevným. Paddleboardy RRD mají ničím nenahraditelné vlastnosti nízké váhy, kombinované s extrémní pevností a jsou naprostým vrcholem toho, co je možné v současném světě nafukovacích paddleboardů poskytnout.

Nafukovaci paddleboard rrd Air Race V4 nadseni

AIRRACE V4 Litraž (L) Velikosti Finy
10’6″ X 25″ 230 320cm 67cm 15cm 1x odnimatelna UsBox Fina
12’6″ X 29″ 288 381cm 74cm 15cm 1x odnimatelna UsBox Fina
12’6″ X 26″ 270 381cm 66cm 15cm 1x odnimatelna UsBox Fina
14″ X 29″ 315 400cm 73cm 15cm 1x odnimatelna UsBox Fina
14″ X 26″ 300 400cm 66cm 15cm 1x odnimatelna UsBox Fina

 

V komplet vchází :

  • Paddleboard RRD Race V4
  • 1x odnimatelna UsBox Fina
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada

rrd technologie paddleboardu paddleboardy karlin nafukovaci

Nafukovaci paddleboard rrd Air Race V4 jizda

RRD AirRace V4 - Air Tourer V4 - AirCruiser V4 from RRD International on Vimeo.

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard